امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در جلسه شورایعالی خراسان جنوبی خطاب به رئیس جمهور: اولویتی بالاتر از آب در خراسان جنوبی نیست/ خشکسالی امان مردم را بریده است

حجت الاسلام عبادی در جلسه شورایعالی خراسان جنوبی خطاب به رئیس جمهور: اولویتی بالاتر از آب در خراسان جنوبی نیست/ خشکسالی امان مردم را بریده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث انتقال آب به خراسان جنوبی باید به طور کامل شفاف‌سازی و زمان دقیق آن مشخص شود چون در خراسان جنوبی اولویتی بالاتر از آب وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،  حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی امشب در جلسه شورای اداری خراسان جنوبی اظهار داشت: از رئیس جمهور و هیئت دولت برای حضور در استان خراسان جنوبی قدردانی می‌کنیم.

وی همچنین از معاون برنامه‌ریزی رئیس جمهور و وزیر راه برای مساعدت در راستای حل مشکلات مردم قدردانی کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شعار دولت اعتدال است، افزود: یکی از بحث‌های اعتدال، اعتدال و توازن اقتصادی در تمام مناطق ایران به صورت یکسان است.

عبادی ادامه داد: امید است دولت تدبیر و امید این ظلمی که از گذشته وجود داشته است را پایان دهد و حق مردم این منطقه را جبران کند.

وی به بحث انتقال آب با ۶۰۰ کیلومتر خط انتقال که توسط دولت در دیدار با مردم خراسان جنوبی مطرح شد، اشاره کرد و گفت: این موضوع باید به طور کامل شفاف‌سازی و زمان دقیق آن مشخص شود چون در خراسان جنوبی اولویتی بالاتر از آب وجود ندارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خراسان جنوبی سومین استان پهناور کشور است، تصریح کرد: دو بانده شدن ۱۰۰ کیلومتر از راه‌های این استان پهناور بسیار کم است که امید است دولت با ۳۰۰ کلیومتر موافقت کند.

عبادی با بیان اینکه خشکسالی مشکل بزرگی است که در خراسان جنوبی وجود دارد، یادآور شد: خشکسالی امان دامداران و کشاورزان استان را بریده و باید دولت اعتباری را که برای خشکسالی این استان تخصیص داده‌ را مشخص کند.

وی خاطرنشان کرد: تسهیلات سود بانکی و معافیت‌های بانکی برای جذب سرمایه‌گذار در این استان بسیار مهم است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا