امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در جمع دانشجویان جهادگر: مسئولان از اردوهای جهادی حمایت کنند/ دولت برنامه مدون و شفافی برای اجرای اقتصاد مقاومتی ارائه کند

حجت الاسلام عبادی در جمع دانشجویان جهادگر: مسئولان از اردوهای جهادی حمایت کنند/ دولت برنامه مدون و شفافی برای اجرای اقتصاد مقاومتی ارائه کند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:دولت باید هر ۶ ماه در زمینه اقتصاد مقاومتی به مجلس گزارش ارائه کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز از گروه‌های جهادی دانشگاه پیام‌ نور بیرجند در روستای گیوک سفلی بازدید کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این بازدید با اشاره به نام‌گذاری سال “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” از سوی مقام معظم رهبری، اظهار داشت: دولت باید هر ۶ ماه در زمینه اقتصاد مقاومتی به مجلس گزارش ارائه کند تا مردم و مجلس بدانند دولت از لحاظ اقتصاد مقاومتی به کجا رسیده است و چقدر راه باقی مانده دارد.

عبادی بیان کرد: مسئولان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را که در مشهد مقدس بیان فرمودند عملیاتی و اجرایی کنند.

وی با اشاره به اینکه نقطه مقابل اردوهای جهادی، برخی اردوهای مخربی است که در برخی از مراکز دانشگاهی برای جوانان گذاشته می‌شود، افزود: اردوهای جهادی از لحاظ کیفیت، فرهنگ و آشنا شدن با مشکلات مردم قابل مقایسه با اردوهای مخرب نیست.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمام مسئولان باید بسیج شوند که اردوهای جهادی را از لحاظ امکانات حمایت و دانشجویان را در این مسیر همراهی کنند و با آن‌ها همکاری داشته باشند.

اردوهای جهادی مانع رفاه‌زدگی می‌شود

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی فرصت خوبی برای آشنا شدن با محرومان و مستضعفان است، اظهار داشت: اردوهای جهادی جلوی رفاه‌زدگی را که از فرهنگ غرب گرفته شده است، می‌گیرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: این اردوها بر جوانان تاثیر می‌گذارد و سبب می‌شود جوانان از گرداب مادیات نجات پیدا کنند.

به گزارش فارس، سه گروه جهادی در نوروز ۹۵ از دانشگاه پیام‌نور بیرجند به مناطق محروم اعزام شدند که دو گروه ۲۴ نفره برادر در روستای گیوک سفلی برای بازسازی امامزاده سید باقر (ع) و سید مراد (ع) و یک گروه خواهر در روستای خنگ برای برگزاری کلاس‌های آموزشی، هنری، علمی و فرهنگی حاضر هستند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا