امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در جمع روزه داران در شب ۲۱ ماه رمضان: رمز مقاومت مسلمانان در برابر صهیونیسم و استکبار جهانی مقاومت و توکل بر خدا است

حجت الاسلام عبادی در جمع روزه داران در شب ۲۱ ماه رمضان: رمز مقاومت مسلمانان در برابر صهیونیسم و استکبار جهانی مقاومت و توکل بر خدا است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اظهار داشت: جوهره انسان را حبّ و بغض تشکیل می دهد و این حب ّ و بغض است که در رفتار انسان تاثیر می گذارد. امام خمینی (ره) از خوبی ها خوششان می آمد و صدام با وحشیگری و کشتن خشنود می شد و در نهایت سرنوشت آنها را همان رفتارشان معین ساخت.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ سید محمدباقر عبادی در شب ۲۱ ماه رمضان، دومین شب احیاء در مصلی بزرگ المهدی بیرجند در جمع روزه داران اذعان داشت: بعضی از افراد به اصطلاح روشن فکر می گویند تنها دانستن کافی است؛ زمانی که به آنها گفته می شود که داشتن ماهواره برای جوانان بسیار آسیب دارد می گویند باید به جوانان شناخت داد تا هنگام تماشای ماهواره آسیب نبینند.

 

عبادی افزود: شناخت و آگاهی لازم است، ولی کافی نیست و نباید تنها به این موضوع اکتفا شود که مردم آسیب های ماهواره را بدانند. بسیاری از معتادین می دانستند که کراک و شیشه باعث تجزیه بدنشان می شود. پس تنها آگاهی و دانستن کافی نیست.

 

نماینده مردم بیرجند در خانه ملت با اشاره به اینکه تنها راه پیروزی در مقابل اسرائیل مقاومت است افزود: دلیل سرنگونی محمد مرسی، رئیس جمهور قبلی مصر اعتماد به اسرائیل و رد کردن سفیر جمهوری اسلامی ایران بود. ولی امروز شاهد آن هستیم که مردم فلسطین در مقابل اسرائیل جانانه می جنگند و اسرائیل را با آن قدرت نظامی به تنگ آورده است.

 

حجت الاسلام عبادی خاطر نشان کرد: امروز اسرائیل از هیچ کاریی ابایی ندارد و کودکان و خانواده های غیر نظامی را در سر سفره های افطار به شهادت می رساند ولی کسانی که اگه در ایران فردی خاطی و قاچاقچی اعدام شود ادعای نبود حقوق بشر در ایران را می کنند در مقابل این جنایات سکوت کرده اند.

 

وی با اشاره به اینکه امسال هم مردم ولایت مدار ایران در روز قدس تنفر خود را از اسرائیل اعلام خواهند کرد بیان داشت: داعش و القائده اگر ادعای اسلام و مسلمانیت دارند چرا به مردم مظلوم فلسطین کمک نمی کنند و یک صهیونیست را نمی کشند آنها که هرچه کشته اند از مسلمانان بوده است.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: نابودی اسرائیل نزدیک است به طوری که یک کارشناس اسرائیلی گفته اسرائیل به دلیل بحران های داخلی و تکیه بر تعصب و باور های غلط و مقاومت مردم فلسطین به زودی فروپاشی خواهد کرد

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا