امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در جمع طلاب حوزه علمیه رضوی بیرجند: اگر اهل بیت(ع) در کنار قرآن نباشند جامعه به بیراهگی می‌رود

حجت الاسلام عبادی در جمع طلاب حوزه علمیه رضوی بیرجند: اگر اهل بیت(ع) در کنار قرآن نباشند جامعه به بیراهگی می‌رود

امام جمعه موقت بیرجند در مراسمی که به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) در حوزه علمیه رضوی بیرجند برگزار شد، با اشاره به اینکه وقتی اعتقاد به امام معصوم در کنار قرآن باشد، جلوی پیدایش فرق و مذاهب مختلف گرفته می‌شود، اظهار داشت: امروز داعش به نام قرآن و اسلام بدترین و پست‌ترین جنایات را در عراق و سوریه به راه انداخته‌اند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی در این مراسم یادآور شد: تشکیل گروهک تروریستی داعش توسط سازمان‌های جاسوسی موساد و سیا انجام گرفته است. وی در ادامه افزود: استکبار جهانی از تشکیل گروهک تروریستی داعش در منطقه دو هدف مهم را دنبال می کند، نخست اینکه دنیای اسلام و کشورهای منطقه وارد جنگ داخلی شوند تا از غده سرطانی اسرائیل غافل شوند و دوم اینکه با توجه به رشد اسلام‌گرایی در دنیا از گرایش به اسلام و اسلام‌گرایی احساس خطر می‌کنند.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با بیان اینکه نقش امامان معصوم(ع) و ولایت فقیه، یک اصل است، بیان کرد: زمینه پیدایش گروهک‌های تروریستی، فرقه‌ها، مذاهب و جریان‌های سیاسی باطل دوری از ولایت فقیه است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا