امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در جمع مردم بیرجند: افزایش طلاق در استان خراسان جنوبی نگران کننده است

حجت الاسلام عبادی در جمع مردم بیرجند: افزایش طلاق در استان خراسان جنوبی نگران کننده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با ابزار نگرانی از افزایش آمار طلاق در خراسان جنوبی گفت: شیوه و سبک زندگی غرب و تبلیغات شبکه های ماهواره‌ای سبب از هم‌پاشیدگی کانون گرم خانواده‌های می‌شود. نباید در استان فرهنگی و متدینی مانند خراسان جنوبی شاهد آمارهای بالای طلاق باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلیمن سید محمدباقر عبادی شب گذشته در مراسم شب قدر در مجتمع فرهنگی و مذهبی ابن حسام بیرجند با تسلیت ایام سوگواری مولی‌الموحدین حضرت علی(علیه السلام) ذکر دعا را مهمترین ابزار مومن در برابر قضا و قدر الهی دانست و اظهار داشت: خانواده‌هایی که اهل دعا و نیایش هستند کانون سرگرم و فرزندان مکتبی دارند.

 

وی در ادامه با بیان اینکه سست شدن بنیان خانواده‌ها به‌دلیل فاصله گرفتن از خدا و عبادت است، گفت: باید به‌جای دنیا محوری(مادی‌گرایی)، خدا محوری در رأس امور زندگی و رفتار ما باشد.

 

وی با ابزار نگرانی از افزایش آمار طلاق در خراسان جنوبی گفت: شیوه و سبک زندگی غرب و تبلیغات شبکه های ماهواره‌ای سبب از هم‌پاشیدگی کانون گرم خانواده‌های می‌شود. نباید در استان فرهنگی و متدینی مانند خراسان جنوبی شاهد آمارهای بالای طلاق باشیم.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شادی که غرب معرفی می‌کند پوشالی است، گفت: در سفرهایی که به برخی از کشورهای اروپایی داشته‌ام، مسئولان اعلام می‌کردند که ۸۰ درصد مردم آنجا دچار افسردگی و گرفتار مشروب هستند و تمام کانون خانواده‌ها بهم ریخته است.

 

وی در پایان از تمام مردم روزه‌دار برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا