امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در جمع مردم روستاهای شهرستان درمیان: وحدت قومیت های مذهبی سبب پیشرفت همه جانبه منطقه و کشور می شود

حجت الاسلام عبادی در جمع مردم روستاهای شهرستان درمیان: وحدت قومیت های مذهبی سبب پیشرفت همه جانبه منطقه و کشور می شود

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بازدید از روستاهای محمدآباد، علی آباد و دستگرد از توابع شهرستان درمیان خاطر نشان کرد: دامن زدن به اختلافات مذهبی مهمترین هدفی است که آمریکا و اسرائیل در کشورهای اسلامی دنبال می کنند.

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شواری اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی ضمن تبریک دهه کرامت اظهار کرد: باید زمینه‌ای فراهم شود تا علم و کرامات امام رضا(ع) فراگیر شود.  وی در ادامه به هفته دولت اشاره کرد و افزود: بعد از انقلاب اسلامی در سراسر کشور خدمات بسیار خوبی انجام گرفته که باید همه ما قدردان نظام باشیم.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۱۴ سال خشکسالی در منطقه وجود دارد اظهار داشت: روستائیان باید به سمت شغل های بروند که نیاز کمتری به آب داشته باشد. وی در ادامه افزود: ایجاد کارگاه های صنایع دستی و کارگاه های کوچک می تواند در اشتغالزایی جوانان در روستاها مهم باشد.

نماینده مردم درمیان در مجلس با اشاره به اینکه طی دو سال گذشته حدود ۲۰۰ روستای حوزه انتخابیه شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف به اتفاق مسئولان عالی شهرستان مورد بازدید قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: در این مدت اکثریت روستاهای شهرستان درمیان را به اتفاق مسئولین مورد بازدید قرار داده ایم و برای رفع مشکلات مطرح شده پیگیری های صورت گرفته است.

 

-محمد بشیری زاده، فرماندار درمیان در جمع اهالی این روستاها بیان داشت: مشکلات مردم در این روستاها را پیگیری و برای رفع آن تلاش می کنیم. وی تاکید کرد: بنیاد مسکن آماده است تا زمین های مورد نیاز برای احداث مسکن در روستاها را با قیمت مناسب واگذار کند. محمد بشیری زاده با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری بر رفع محرومیت ها افزود: تمام همت ما این است که مشکلات روستائیان را حل کنیم.

مقام عالی دولت در شهرستان در ادامه به مردم روستای محمد آباد که دارای ۷۲۶ نفر جمعیت است؛ قول داد که اول مهر امسال مدرسه خیرساز این روستا مجدد بازگشایی شود.

-نمایندگان مردم روستاهای محمدآباد، علی آباد و دستگرد نیز هرکدام در دیدارهای جداگانه به بیان مشکلات مردم در این منطقه پرداختند که مهمترین این مشکلات نبود خانه بهداشت، خشکسالی، بیکاری جوانان، بازگشایی مدرسه روستای محمدآباد، مشکل مسکن و اجرای طرح هادی در این روستا ها است که بشیری زاده و حجت الاسلام عبادی قول پیگیری دادند.

گفتنی است،‌ نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بازدید از روستای نوزاد و بورنگ نیز اظهار داشت: جاده اصلی روستای نوزاد راه اتباطی روستاهای همجوار بوده  و تردد از این مسیر زیاد است و خاکی بودن این کوچه موجب نارضایتی روستائیان شده است. حجت‌الاسلام عبادی در جمع اهالی روستای نوزاد اظهار داشت: در تماسی که با مدیرکل راه و شهرسازی استان شده ام؛ وی قول آسفالت کردن این مسیر را به شورای روستای نوزاد داده است. همچنین در روستای بورنگ نیز قول پیگیری برای تاسیس فرماندهی انتظامی و بخش شدن این روستا را داد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا