امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در جمع مردم روستای خور: لزوم توجه دولت به فروش فرش/ احیای صنایع دستی بهترین راه اشتغالزایی در استان است

حجت الاسلام عبادی در جمع مردم روستای خور: لزوم توجه دولت به فروش فرش/ احیای صنایع دستی بهترین راه اشتغالزایی در استان است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: با توجه به خشکسالی چندین ساله در استان، احیای صنایع دستی بهترین راه اشتغالزایی در استان است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از بيرجند، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز (۴ شهریور) در جمع مردم روستای خور با بیان اینکه دستگاههای اجرایی نسبت به گشایش از کار مردم تلاش کنند، گفت: بنده هم در پیگیری ها کمک می کنیم اما کلید کار دست مسئولان اجرایی است.

وی با اشاره به اینکه کار اجرایی دست دولت است، اظهارداشت: در حال حاضر اشتغال مهمترین مشکل در کشور است و هیچ اولویتی مهمتر از اشتغال نیست.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با اشاره اینکه در حال حاضر دولت دیگر کارخانه ای در کشور ایجاد نمی کند، گفت: اصل ۴۴ قانون اساسی یعنی خصوصی سازی و تاکید کرده که باید کارخانه ها خصوصی شود، لذا باید خود مردم دست بکار شوند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه با توجه به خشکسالی چندین ساله در استان، احیای صنایع دستی بهترین راه اشتغالزایی در استان است، افزود: دولت باید زمینه فروش فرش را فراهم کند و حمایت کند.

وی با اشاره به اینکه توبافی یکی از صنایع دستی است که درآمد خوبی هم دارد، اظهارداشت: دفتر وزارت امور خارجه با پیگیری های صورت گرفته، فعال شده که این آشنایی خارجی ها با صنایع دستی را فراهم می کند.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه بنیاد مستضعفان اعلام کرده است که حاضرند وام تا سقف ۳میلیارد با کارمزد۸ درصد به پروژه های اشتغالزایی توجیه دار بدهند، گفت: خلاقیت خود افراد بسیار مهم است و در اشتغال تاثیر دارد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا