امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در جمع مردم منطقه دستگرد بیرجند: تمام توطئه ها و فتنه‌ها به‌خاطر ولایت فقیه دفع و خنثی شده است/ پروژه نفوذ علیه کشور در سفارت‌خانه های استکبار کلید خورده است

حجت الاسلام عبادی در جمع مردم منطقه دستگرد بیرجند: تمام توطئه ها و فتنه‌ها به‌خاطر ولایت فقیه دفع و خنثی شده است/ پروژه نفوذ علیه کشور در سفارت‌خانه های استکبار کلید خورده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حدیث قدسی سلسلة الذهب امام رضا (ع) رابطه بین توحید و امامت و ولایت را نشان می دهد، گفت: اطاعت از ولایت به معنای اطاعت از خداوند است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذتشه در جمع مردم منطقه دستگرد بیرجند در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) عرض تسلیت ایام سوگواری رحلت پیامبراسلام(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و همچنین شهادت امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا(ع) اظهارداشت: این خطه(خراسان جنوبی) عشق و ارادت خاصی نسبت به امام رضا(ع) دارند.

وی با اشاره به حدیث قدسی سلسلة الذهب امام رضا (ع) مبنی بر اینکه کلمه‏ «لا إِلهَ إِلَّا اللَّهُ‏» که در شهر نیشابور ایشان بیان کردند، گفت: توحید و یگانه پرستی دژ مستحکم خداوند است.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه توحید قلعه علم الهی است، افزود: وارد شدن به توحید شرایطی دارد که آن شرط اطاعت از ولایت است.

وی تصریح کرد: کسی نمی‌تواند ادعای توحید را داشته باشد، اما همراه با ولایت نباشد.

وی با بیان اینکه حدیث قدسی سلسلة الذهب امام رضا (ع) رابطه بین توحید و امامت و ولایت را نشان می دهد، گفت: اطاعت از ولایت به معنای اطاعت از خداوند است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خداوند بخشی از حاکمیت و ولایت خود را به پیامبر (ص) و اهل بیت(ع) واگذار کرد، بیان داشت: اطاعت از غیرمعصوم کسی‌که غارت‌گری، قتل و تجاوز می‌کند، اطاعت از خداوند را دچار مشکل می‌کند.

وی به نقش و جایگاه مهم ولایت فقیه در جامعه اشاره کرد و اظهارداشت: اصل ولایت فقیه آن‌قدر از مشروعیت بالایی برخوردار است که هیچ سیستمی در دینا این‌گونه نیست.

حجت الاسلام عبادی افزود: در دوران غیبت، فقهای جامع الشرایط حرفشان حکم خداست و حجت است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت ولایت فقیه در دوران بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و تأکید کرد: تمام توطئه های نظامی، اقتصادی، سیاسی و فتنه‌ها به‌خاطر ولایت فقیه دفع و خنثی شده است.

امام جمعه موقت بیرجند تصریح کرد: مردم چون از ولایت بوی خدا را استشمام می‌کنند، همواره در صحنه حضور دارند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به جریان کودتای ۲۸ مرداد و نفوذ آمریکا و انگلیس در دولت مصدق اشاره کرد و اذعان داشت: در دوران مصدق نفوذهای زیادی به کابینه مصدق وارد شدند و سبب شد تا هشدارهای آیت الله کاشانی از سوی وی جدی گرفته نشود.

وی افزود: مصدق خطر آمریکا را جدی نگرفت و به‌دنبال ایجاد رابطه با آمریکا و انگلیس بود و آخر همین جریان وی را سرنگون کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحیقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کلام رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه خطر نفوذ بسیار جدی است، گفت: پروژه نفوذ علیه کشور در سفارت‌خانه های استکبار کلید خورده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه دشمن نفوذ بعد از برجام در لایه‌های مختلف کشور است، گفت: هرکس جریان نفوذ را دستکم بگیرد، ساده اندیش است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود جایگاه منطقه دستگرد بیرجند اشاره کرد و اظهارداشت: این خطه مزین به شهیدان محمدرضا کلاته بجدی، سید احمد دستگردی و غلامرضا دستگردی است که ما هرچه داریم مرهون خون شهداست.

وی افزود: در جریان سفر وزیر محترم ارتباطات به خراسان جنوبی ایشان قول دادند تا پایان سال مالی ۹۴ تمام روستاهای بالای ۱۰ خانوار از تلفن ثابت برخوردار شوند.

وی یادآور شد: لیست مراکز و منطقه‌هایی که مشکلات حوزه ارتباطی دارند طی مکاتبه ای جهت پیگیری و اقدامات لازم به وزیر محترم ارتباطات داده شده است.

حجت الاسلام عبادی با بیان ایتکه مسئولان زیرساخت‌های مناسبی برای منطقه دستگرد پیش بینی و فراهم کنند، گفت: یکی از پیگیری‌های که صورت گرفته احداث میدانی در ورودی شهرستان درمیان است که توجه به اینکه در حال حاضر مردم مجبور هستند برای برگشت به بیرجند مسافت طولانی طی کنند، نیاز است در این محل طرح مناسبی عملیاتی و اجرایی شود.

وی مهمترین مشکل روستاهای استان را اشتغال دانست و اظهارداشت: دولت باید به فکر اشتغال جوانان باشد و ورزای دولت می‌بایست گزارشی از عملکرد دولت در زمینه اشتغال اعلام کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا