امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در خصوص حادثه چپل‌هیل در گفتگو با خاورستان: سکوت رسانه‌ها در حادثه چپل‌هیل نامردی سیاسی است/ قدرت معنوی و فرهنگی اسلام باعث مغلوب شدن غرب شده است

حجت الاسلام عبادی در خصوص حادثه چپل‌هیل در گفتگو با خاورستان: سکوت رسانه‌ها در حادثه چپل‌هیل نامردی سیاسی است/ قدرت معنوی و فرهنگی اسلام باعث مغلوب شدن غرب شده است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی سکوت رسانه‌ها در خصوص حادثه چپل‌هیل را نوعی نامردی سیاسی دانست و گفت: دولتمردان و رسانه‌های کشورهای اسلامی باید با روشن‌گری، نقشه‌های سازماندهی شده دشمن را نقش بر آب کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام‌ و المسلمین سید محمدباقر عبادی، نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس درخصوص حادثه چپل‌هیل در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: علت کشتار مسلمانان در غرب؛ روحیه وجودِ اسلام‌ستیزی در غرب است که به صورت سازمان‌یافته و توسط رسانه‌ها و دولتمران غرب ایجاد شده است.

 قدرت معنوی و فرهنگی اسلام باعث مغلوب شدن غرب شده است

وی با بیان اینکه ریشه نگرانی غرب توانمندی و قدرت بالای اسلام است، گفت: قدرت معنوی و فرهنگی اسلام باعث‌شده تا آن‌ها مغلوب شوند و برای فرار از اسلام واقعی گروه‌هایی مانند القاعده و داعش را به وجود آورند و رسانه‌های آن ها هم طبق عملکرد دیکته شده‌ای در این زمینه ورود پیدا کنند.

 نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در خانه ملت اذعان داشت: دشمن ازاسلام انقلابی و نابی که دین را از سیاست جدا نمی‌داند و دین را از سیاست منفک نکرده است هراس دارد، چرا که تجربه انقلاب اسلامی ایران نشان داده است که اسلام می‌تواند با حکومت، جامعه و سیاست همراه باشد.

 دشمن با ایجاد مدل‌های تقلبی از اسلام قصد ضربه‌زدن به اسلام را دارد

عبادی افزود: کشورهای غربی گروهک‌های داعش و القاعده و امثال آن‌ها را به وجود آوردند تا مدل تقلبی اسلام همراه با سیاست و حکومت را نشان دهند و هدفشان چیزی جز ضربه‌زدن به اسلامی که انقلاب اسلامی ایران بعد از انقلاب نشان داده است، نیست.

 وی با اشاره به اینکه کشورهای غربی با منشأ سکولاریسم خود و جدایی دین از سیاست پیش می‌روند، ادامه داد: این سیاست با چالش‌های زیادی مواجه شده است و میلیون‌ها نفر به خاطر آن به خاک و خون کشیده شده‌اند.

 عملکرد سیاه سکولاریسم باعث تمایل مردم کشورهای غربی به اسلام شده است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: طبیعی است که مردم در کشورهای غربی بعد از عملکرد سیاه سکولاریسم به حکومتی که اخلاق در سیاست آن عجین شده باشد، تمایل پیدا کنند.

 عبادی با اشاره بر گسترش روز افزون اسلام درغرب، افزود: کشورهای غربی برای جلوگیری از گسترش اسلام نمونه‌های بدلی از اسلام مانند اسلامی که انسان سر ببرد و یا زنده به آتش بکشانند را به وجود آوردند تا نفرتی را از اسلام در بین مردم به وجود آورند.

 انقلاب اسلامی ایران خاستگاه اسلام همراه با حکومت است

وی خاستگاه اسلام همراه با حکومت را دوران اخیر و انقلاب اسلامی ایران عنوان و اضافه کرد: دشمنان تمام سعی خود را برای جلوگیری از صدور انقلاب اسلامی ایران انجام می‌دهند.

 نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان خاطرنشان کرد: دشمن پوشش رسانه‌ای زیادی در حادثه شارلی ابدو انجام داد تا بگوید که اگر دین با سیاست همراه شود فاجعه ایجاد می‌شود واین در حالی است که رسانه‌های آن‌ها در مقابل جنایات خودشان و کشتار مسلمانان سکوت اختیار کرده‌اند.

 سکوت رسانه‌ها در حادثه چپل‌هیل نامردی سیاسی است

عبادی سکوت رسانه‌ها در خصوص حادثه چپل‌هیل را نوعی نامردی سیاسی دانست و گفت: دولتمردان و رسانه‌های کشورهای اسلامی باید با روشن‌گری نقشه‌های سازماندهی شده دشمن را نقش بر آب کنند.

 وی بیان کرد: در این زمینه نیاز به موضع گیری‌های دیپلماتیک داریم و باید به طور مشخص بیان شود که هدف غرب مبارزه با اسلام ناب محمدی است.

 نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان با بیان اینکه قبل از انقلاب اسلامی ایران این‌چنین هجمه‌هایی وجود نداشت چرا که حکومت شاه در چارچوب برنامه‌های آن‌ها اسلام را قرائت می کرد، یادآور شد: دشمن از هر اقدامی برای رو سفید کردن سکولاریسم استفاده می‌کند.

انتهای پیام/ت

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا