امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در سخنرانی روز قدس در جمع مردم خوسف: اسرائیلی ها برای رسیدن به هدف خود همه کار می کنند، و از هیچ کاری ابایی ندارند

حجت الاسلام عبادی در سخنرانی روز قدس در جمع مردم خوسف: اسرائیلی ها برای رسیدن به هدف خود همه کار می کنند، و از هیچ کاری ابایی ندارند

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم شهرستان خوسف در محل هیئت حسینی، گفت: آنانی که می‌گویند ما را چه به فلسطین یا لبنان؛ بدانند که اسرائیل تنها با فلسطین در جنگ نیست؛ جنگ اسرائیل جنگ با اسلام است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه این سخنان خود با اشاره به حضور گسترده میلیونی مردم در صحنه های دفاع از اسلام اظهار داشت: کشور های غربی از این اجتماعات میلیونی ندارند و این وحدت در میان مردم ایران و ملت های مسلمان جای تقدیر دارد.

وی در ادامه بیان داشت: دین اسلام به دو مقوله اشاره داشته است؛ یکی ارتباط انسان با خالق و ارتباط با انسان های دیگر، که در دیگر ادیان ارتباط با انسان های دیگر کمرنگ است.

 عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی افزود: دین اسلام به جمع گرایی توصیه می کند. فرد گرایی رواج غربی است. زیرا یک فرد به تنهایی هیچ قدرتی ندارد.

حجت الاسلام عبادی خاطر نشان کرد: قرار گرفتن روز قدس در ماه رمضان، به این دلیل است که مسلمان تنها نباید به نماز و روزه توجه کنند، بلکه باید به همنوعان خود هم توجه داشته باشد.

 عبادی با اشاره به شعارهای فتنه گران در سال ۸۸ ” نه غزه، نه لبنان؛ جانم فدای ایران” گفت: این شعار ها فریاد های اسرائیلی بود که از دهان برخی کم ذهنان و بی فکران خارج شد، حمایت از غزه و لبنان علاوه بر وظیفه اسلامی یک وظیفه ملی است.

 وی ادامه داد: کنگره ملی آمریکا در سال ۲۰۰۸ مصوب کرده است که نباید هیچ کشور قوی تر از اسرائیل در خاورمیانه باشد؛ حال می خواهد ایران باشد یا عراق یا حتی عربستان خود فروخته.

 سید محمد باقر عبادی تصریح کرد: اسرائیلی ها  برای رسیدن به هدف خود همه کار می کنند و از هیچ کاری عبایی ندارند. آنانی که می‌گویند ما را چه به فلسطین یا لبنان؛ بدانند که اسرائیل تنها با فلسطین در جنگ نیست، جنگ اسرائیل جنگ با اسلام است.

 امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به ظلم و جنایات گروه تروریستی و تکفیری داعش در عراق و سوریه اظهارکرد: داعش، ذات اسرائیلی دارد، به این نشان که سران داعش راهپیمایی روز قدس را حرام اعلام کرده اند. داعشی ها مسلمان نیستند، بلکه از درون صهیونیست به وجود آمده اند. وی در ادامه یادآور شد: غربی ها داعش را به وجود آورده اند که حواس ملت ها از اسرائیل برداشته شود و به داعش مشغول شود ولی امروز مردم جهان بیدار اند.

 عضوکمسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطرنشان ساخت: اوضاع و احوال اسرائیل بسیار به هم ریخته است. اسرائیلی ها هیچ انگیزه ای برای جنگ ندارند. وی تاکید کرد: اسرائیل یک ملت ناپیوسته است. نژاد و ملیت اسرائیلی ها متفاوت است و آنها را به وعده رفاه و امنیت و آرامش به این منطقه آورده اند. عبادی تصریح کرد: جوانان اسرائیلی به این کشور تعصب ندارد. یک روزنامه اسرائیلی نوشته است که این نسل، نسل آخر اسرائیل است و تا ۲۵ سال آینده؛ اینچنین کشوری در دنیا وجود نخواهد داشت.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا