امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهل سنت روستای نوغاب: انگلیس بدنبال اختلاف‌افکنی بین شیعه و سنی است

حجت الاسلام عبادی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهل سنت روستای نوغاب: انگلیس بدنبال اختلاف‌افکنی بین شیعه و سنی است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: انگلیس با راه‌اندازی شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال تفرقه و اختلاف‌افکنی در بین شیعه و سنی است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،  حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی ظهر امروز در نماز جمعه اهل سنت روستای نوغاب شهرستان درمیان با اشاره به هفته وحدت از سوی امام خمینی(ره) اظهار داشت: وظیفه همه ما مراقبت و هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان است.
وی با تبریک فرارسیدن ایام ولادت حضرت محمد رسول‌الله(ص) و آغاز هفته وحدت، ادامه داد: مسئله وحدت در بین مسلمان بسیار حائز اهمیت است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قبل از پیامبر(ص) رحمت و مهربانی، جامعه عرب و بقیه مناطق دنیا در جاهلیت به سر می‌بردند، متذکر شد: غارت‌گری، بت‌پرستی، دوری از اخلاق، ظلم به دیگران، تفرقه و دوری از علم و دانش تنها بخشی از جاهلیت قبل از پیامبر اسلام(ص) است.

عبادی با اشاره به اینکه رسول اکرم(ص) در آن دوران، انقلابی در جامعه عقب‌افتاده عرب ایجاد کرد، یادآور شد: با آمدن حضرت رسول‌الله(ص) خداپرستی، اخلاق‌مداری، رعایت حقوق، علم و دانش و ایثارگری شکل گرفت.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت توضیح داد: اگر به آموزه‌های پیامبر اسلام (ص) عمل کنیم، هیچ‌گاه رژیم فاسد صهیونیستی و سردمداران استکبار جهانی جرأت ظلم بر بیش از ۱٫۵ میلیارد مسلمان را نخواهند داشت.
وی تأکید کرد: دلیل مقابله آمریکا، رژیم صهیونیستی و انگلیس با مسلمانان، گسترش موج اسلام‌خواهی در دنیا است.
عبادی با بیان اینکه امروز نقطه مقابل اسلام ناب محمدی(ص)، رژیم صهیونیستی، انگلیس و آمریکا قرار دارد، گفت: رژیم فاسد و جعلی صهیونیستی اصلاً علاقه ندارد که در منطقه، کشوری اسلامی با قدرت شکل بگیرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به خطر شبکه‌های ماهواره‌ای اشاره کرد و بیان داشت: انگلیس با راه‌اندازی شبکه‌های ماهواره‌ای به دنبال ایجاد اختلافات مذهبی، قومی و نژادی در بین ملت‌های مسلمان است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: امروز غرب با غارت‌گری، کشتار مردم و تفرقه‌اندازی در جاهلیت به سر می‌برد.
عبادی در پایان نسخه نجات‌بخش بشریت را اسلام ناب محمدی(ص) عنوان کرد و ادامه داد: اگر در مسیر و مکتب رسول‌الله(ص) گام برداریم، یقیناً عنایت خداوند متعال شامل حال ما می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا