امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در صحن علنی مجلس: بارها نسبت به تکمیل پروژه دو بانده شدن محور بیرجند به قاین فریاد زده ایم/ وزیر راه و شهرسازی در زمینه فاینانس پروژه راه آهن اقدام کند

حجت الاسلام عبادی در صحن علنی مجلس: بارها نسبت به تکمیل پروژه دو بانده شدن محور بیرجند به قاین فریاد زده ایم/ وزیر راه و شهرسازی در زمینه فاینانس پروژه راه آهن اقدام کند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی، گفت: تکمیل پروژه دوبانده شدن محور بیرجند به قائن که بارها نسبت به آن فریاد زده ایم و تاکنون حوادث ناگوار را شاهد بوده ایم مورد درخواست است که دولت به آن توجه کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقرعبادی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۱۳ بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی، با گرامیداشت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و یاد شهدای انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اظهارداشت: مطمئنا راهپیمایی عظیم مردم در ۲۲ بهمن ماه دشمن را مثل همیشه نا امید خواهد کرد.

وی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی، گفت: تکمیل پروژه دوبانده شدن محور بیرجند به قائن که بارها نسبت به آن فریاد زده ایم و تاکنون حوادث ناگوار را شاهد بوده ایم مورد درخواست است که دولت به آن توجه کند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در ادامه خطاب به رئیس جمهور گفت: به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اعلام می کنم که مردم ساکن در مجتمع های مسکن مهر دارای مشکلات زیادی هستند و لازم است دولت تصمیمات سریع اتخاذ کند.
حجت الاسلام عبادی در تذکر به وزیر کار، گفت: بخشی از افراد آسیب پذیر از دریافت یارانه محروم هستند و به تازگی نیز یارانه برخی از محرومان قطع شده که می طلبد دستورات لازم در این زمینه برقراری مجدد یارانه این قشر صادر شود.
وی یادآور شد: از دولت می خواهم مشکلات روستاییان را در زمینه دفترچه بیمه روستایی رفع کند استفاده از این دفترچه باید برای روستاییان تسهیل گردد تا این افراد بتوانند به راحتی از خدمات آن بهره مند شوند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، ضمن تشکر از بنیاد برکت وابسته به دفتر مقام معظم رهبری، گفت: این بنیاد به منظور عملیاتی کردن برنامه های خود، سرمایه گذاری بزرگی در خراسان جنوبی انجام داده که امید است با ادامه سرمایه گذاری ها شاهد تحول در این استان باشیم.
وی افزود: از آقای دکتر نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور نیز تشکر می کنم که بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند ساخته شد و از وزیر راه و شهرسازی برای ردیف راه آهن خراسان جنوبی و مساعدت های وی تشکر می کنم؛ امید است وزیر راه نسبت به فاینانس این مسیر مهم اقدام کند./

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا