امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در صحن علنی مجلس در تذکری به وزیر نیرو، گفت: به شما هشدار می‌دهم چرا باروری ابرها استان خشکسال مثل استان خراسان جنوبی فراموش ‌شود و استان‌های پرآب در لیست وزارت نیرو قرار بگیرد؟

حجت الاسلام عبادی در صحن علنی مجلس در تذکری به وزیر نیرو، گفت: به شما هشدار می‌دهم چرا باروری ابرها استان خشکسال مثل استان خراسان جنوبی فراموش ‌شود و استان‌های پرآب در لیست وزارت نیرو قرار بگیرد؟

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس: از وزیر نیرو می‌خواهم سریعا در پیشگاه خداوند عادل توبه کنند و با اصلاح عملکرد خود از مردم استان خراسان جنوبی عذرخواهی کنند والا خود را برای روزهای سخت در مجلس و حسابرسی سخت در قیامت آماده کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسنا، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی در تذکر شفاهی امروز(یکشنبه پنجم بهمن ماه) گفت: اهانت به پیامبر رحمت (صلي الله عليه و آله) را محکوم کرده و از اهانت‌کنندگان و حامیان آنان برائت می‌جویم.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار کاهش نرخ کارمزد تسهیلات بانکی برای بخش تولید شد و افزود: تسهیلات گران قیمت کمکی به خروج تولید از رکود نمی‌کند. صاحبان صنایع و کشاورزان توان بازپرداخت چنین تسهیلاتی را ندارند؛ چرا برای تسهیلات بانکی سودهای بالا در نظر گرفته می‌شود.

وی در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار توجه ویژه مدیران این وزارتخانه به خبرنگاران شد و افزود: خبرنگاران از حداقل‌های معیشتی مثل حقوق، امکانات و مسکن مناسب برخوردار نیستند. بی‌اعتنایی به وضعیت خبرنگاران خدوم به نفع کشور نیست.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رییس‌جمهور، گفت: لازم است دولت توجه ویژه‌ای به مرزنشینان داشته باشد به ویژه مرزهای خشک و بی‌آب شهر کشور. چنانچه مرزنشینان مهاجرت کنند امنیت و حفظ مرزهای شرقی هزینه‌های بیشتری را به دولت تحمیل خواهد کرد.

عبادی در تذکری به وزیر نیرو، گفت: به شما هشدار می‌دهم چرا باروری ابرها استان خشکسال مثل استان خراسان جنوبی فراموش ‌شود و استان‌های پرآب در لیست وزارت نیرو قرار بگیرد؟ از شما می‌خواهم سریعا در پیشگاه خداوند عادل توبه کنند و با اصلاح عملکرد خود از مردم استان خراسان جنوبی عذرخواهی کنند والا خود را برای روزهای سخت در مجلس و حسابرسی سخت در قیامت آماده کنند.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به وزیر آموزش و پرورش متذکر شد: حق نوار مرزی به همه فرهنگیان مرزنشین باید تعلق بگیرد. تبعیض در این زمینه روا نیست. لازم است مسئولان اجرایی استان مصوبات سفر رییس‌جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی را با قاطعیت دنبال کنند و الا این کوتاهی قابل بخشش نیست.

<div id=”14239161402988134″><script type=”text/JavaScript” src=”http://www.aparat.com/embed/oC3AB?data[rnddiv]=14239161402988134&data[w]=640″></script></div>

انتهای پیام

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا