حجت الاسلام عبادی در صحن علنی مجلس: مسئولان در خصوص حل نشدن مشکل سپرده‌گذاران در مؤسسه میزان پاسخگو باشند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیأت رئیسه مجلس از طرح استیضاح وزیر اقتصاد در خصوص تخلف موسسه مالی و اعتباری میزان ممانعت می‌کند، گفت: متاسفانه تا کنون مشکل سپرده گذاران در موسسه میزان حل نشده و از هیأت رئیسه مجلس تقاضا می شود که استیضاح وزیر اقتصاد را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی امروز در تذکر شفاهی با تشکر از معاون اول رییس جمهور و وزرای همراه در سفر به خراسان جنوبی گفت: امیدوارم برنامه‌های سفرها به نحوی اجرایی شود که مردم آثار آنها را مشاهده کنند.

 

وی در تذکر به معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور گفت: آقای نوبخت در سفر به استان گفتید «100 کیلومتر بزرگراه در استان احداث شود» آیا هرگز پیگیری کرده‌اید که برای احداث این میزان بزرگراه اعتبار اختصاص داده‌اید؟ چرا چیزی می‌گویید و بعد عمل نمی‌کنید؟

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد: از فرش دستباف باید حمایت جدی شود. دولت باید خود را نسبت به رکود این صنعت مسئول بداند. رکود فرش دستباف موجب مهاجرت مردم از استان شده است. وزارت صنعت باید نسبت به صادرات فرش توجه ویژه کند.

 

حجت الاسلام عبادی  با بیان اینکه هیأت رئیسه مجلس از طرح استیضاح وزیر اقتصاد در خصوص تخلف موسسه مالی و اعتباری میزان ممانعت می‌کند، گفت: متأسفانه تا کنون مشکل سپرده گذاران در موسسه میزان حل نشده و از هیأت رئیسه مجلس تقاضا می شود که استیضاح وزیر اقتصاد را در دستور کار قرار دهند چرا که بسیاری از مردم پول کارمندی و کشاورزی را در این موسسه سپرده گذاری کردند و در حال حاضر با مشکلات زیادی روبرو هستند؛ بنابراین رئیس بانک مرکزی، وزیر اقتصاد و رئیس پیشین قوه قضائیه باید در خصوص مشکلات این موسسه پاسخگو باشند./

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.