امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفت‌وگو با تسنیم: نسبت به عملکرد وزارتخانه و وزیر آموزش و پرورش انتقاد دارم/ باید نسبت به حقوق معلمان، پرداختی معوقات معلمان، پرداخت بازنشستگان و افزایش آن اهتمام بیشتری صورت گیرد

حجت الاسلام عبادی در گفت‌وگو با تسنیم: نسبت به عملکرد وزارتخانه و وزیر آموزش و پرورش انتقاد دارم/ باید نسبت به حقوق معلمان، پرداختی معوقات معلمان، پرداخت بازنشستگان و افزایش آن اهتمام بیشتری صورت گیرد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از مدت‌ها قبل موضوع استیضاح وزیر آموزش و پرورش مطرح شده، گفت: نارضایتی من از این وزارتخانه این است که این نهاد باید فعال‌تر بوده و جایگاه آن بالاتر از این حد باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، نسبت به استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: از مدت‌ها قبل بحث استیضاح وزیر آموزش و پرورش مطرح بوده و نامه آن توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی امضا شده است.

وی افزود: بنا به دلایل مختلف استیضاح وزیر آموزش و پرورش تاکنون انجام نشد تا اینکه این موضوع به طول انجامید و به نوعی هیأت رئیسه مجلس آن را وصول کرد و به کمیسیون آموزش ارجاع داد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: بحث استیضاح وزیر آموزش و پرورش به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارسال شده و بنا است در این کمیسیون در مورد استیضاح وزیر آموزش و پرورش بحث شود و در صورت موافقت کمیسیون آموزش و تحقیقات بحث استیضاح به صحن علنی مجلس برود.

عبادی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نگرانی آنها در زمینه کم تحرکی این وزارتخانه است، افزود: در حال حاضر بیشترین دغدغه نمایندگان نسبت به مطرح کردن استیضاح به این دلیل است که معتقد هستند که این وزارتخانه در حال حاضر از پویایی، تحرک و نشاط لازم برخوردار نیست.

وی اظهار داشت: من به عنوان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و نماینده معلمان خراسان جنوبی به نوعی نسبت به عملکرد این وزارتخانه و وزیر انتقاد دارم زیرا معتقد هستم جایگاه وزارت آموزش و پرورش بیشتر از این حد است و در این راستا ایجاد می‌کند که این وزارتخانه فعال‌تر و با نشاط تر باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقادات خود،گفت: باید نسبت به حقوق معلمان، پرداختی معوقات معلمان، پرداخت بازنشستگان و افزایش آن اهتمام بیشتری صورت گیرد.

عبادی افزود: بیشترین انتقاد من به وزیر آموزش و پرورش این است که این وزارتخانه باید بالاتر از این حد فعلی عملکرد داشته باشد.

وی بیان کرد: باید منتظر باشیم تا ببینیم در کمیسیون آموزش و تحقیقات نتیجه بحث‌ها چه می‌شود و آیا موضوع استیضاح به صحن مجلس کشیده می‌شود.

انتهای پیام/ ر

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا