امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در مراسم افتتاح کلانتری ۱۴ امیرآباد بیرجند: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کاملا خدایی و مردمی است/ روستای امیرآباد علیرغم توسعه فراوان،اما از زیرساخت های مناسبی برخوردار نیست

حجت الاسلام عبادی در مراسم افتتاح کلانتری ۱۴ امیرآباد بیرجند: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کاملا خدایی و مردمی است/ روستای امیرآباد علیرغم توسعه فراوان،اما از زیرساخت های مناسبی برخوردار نیست

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت گفت: روستای امیرآباد علیرغم توسعه فراوان، اما از زیرساخت‌های مناسبی برخوردار نیست و انتظار داریم دولت توجه ویژه‌ای به این منطقه مهم و پر جمعیت داشته باشد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی در مراسم افتتاح کلانتری ۱۴ امیرآباد بیرجند که با حضور معاون فنی و مهندسی نیروی انتظامی کشور، فرمانده ناجای خراسان جنوبی و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری و جمعی از مسئولان و مردم منطقه امیرآباد و حاجی‌آباد برگزار شد، با بیان اینکه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی کاملا خدایی و مردمی است، اظهارداشت: عزت و اقتدار انقلاب اسلامی ایران مرهون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر نیروهای مسلح و فرزندان نیروی انتظامی کشور است.

وی افزود: اگر بخواهیم قدر، منزلت و جایگاه دستگاه‌ها و سازمان‌ها را در کشور بدانیم، زمانی به‌طور دقیق و کامل متوجه خواهیم شد که آن سیستم برای مدتی تعطیل باشد.

وی در ادامه افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به‌واسطه تأمین امنیت شهروندان در حوزه فرهنگی و اجتماعی نیز خدمات و تلاش‌های زیادی انجام می‌دهد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در قبل از انقلاب اسلامی مردم از ژاندارمر و مأمور نظامی ترس و وحشت داشته‌اند، گفت: به‌ برکت انقلاب اسلامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران کاملا متدین، خدایی و مردمی است.

امام جمعه موقت بیرجند تأکید کرد: در حال حاضر به‌واسطه امنیت و آرامشی که نیروی انتظامی در مناطق فراهم می‌کند، مردم درخواست‌های فراوانی برای تأسیس دفاتر و کلانتری‌ها دارند.

حجت‌الاسلام عبادی خاطرنشان ساخت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، مردمی‌ترین نیروی نظامی در دنیا است و در دل مردم جای دارد.

وی یادآور شد: در دوران بعد از انقلاب اسلامی برای اقتدار و چتر امنیتی مستحکم فرزندان غیور کشور در نیروی انتظامی شهید و جانباز شده‌اند.

نماینده‌ مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی همراهی و تلاش مردم منطقه امیرآباد بیرجند در ساخت و راه‌اندازی کلانتری گفت: روستای امیرآباد علیرغم توسعه فراوان، اما از زیرساخت‌های مناسبی برخوردار نیست و انتظار داریم دولت توجه ویژه‌ای به این منطقه مهم و پر جمعیت داشته باشد.

وی در پایان بیان کرد: این منطقه با توجه به اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید است اما دچار کمبود فضای آموزشی نیز می‌باشد که امیدواریم نسبت به این درخواست مردم توجه ویژه‌ صورت بگیرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا