امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در مردم بیرجند: تضعیف مبانی واعتقادات مردم و نظام از اهداف دشمنان است/ایجاد شبهه در اصول و ارزشهای انقلاب واسلام یکی از راه‌های دیگر دشمن برای نفوذ است

حجت الاسلام عبادی در مردم بیرجند: تضعیف مبانی واعتقادات مردم و نظام از اهداف دشمنان است/ایجاد شبهه در اصول و ارزشهای انقلاب واسلام یکی از راه‌های دیگر دشمن برای نفوذ است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تضعیف مبانی و اعتقادات مردم و نظام در سرلوحه کار دشمنان قرار دارد، گفت: ایجاد شبهه در اصول و ارزش‌های انقلاب و اسلام یکی از راه‌های دیگر دشمن برای نفوذ است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر عبادی امشب در جمع مردم بیرجند در مسجد امام علی(ع)، اظهار داشت: هر کس که از ابتدای انقلاب ناخالصی داشت و تقوا نداشت از نظام کنار رفت.

وی گفت: در قبل از انقلاب منافقین با جریان انقلاب بودند و وقتی که انقلاب به پیروزی رسید ناخالصی‌های آن‌ها رو شد و مجبور شدند از نظام کنار بروند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری همواره بر موضوع نفوذ تأکید داشتند، افزود: یکی از کارهایی که استکبار برای نفوذ انجام می‌دهد به‌کارگیری جریان‌های انحرافی در مسیر انقلاب است.

عبادی با بیان اینکه تضعیف مبانی و اعتقادات مردم و نظام در سرلوحه کار دشمنان قرار دارد، تصریح کرد: ایجاد شبهه در اصول و ارزش‌های انقلاب و اسلام یکی از راه‌های دیگر دشمن برای نفوذ است.

وی با بیان اینکه دشمن سعی در سست کردن اعتقادات مردم و اسلام دارد، ادامه داد: یکی از پروژه‌های نفوذ دشمن برجسته کردن کمبودها در جمهوری اسلامی ایران و کوچک کردن دستاوردهای انقلاب است.

* برخی نتیجه برجام را امتیاز غرب می‌دانند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بعضی‌ها سعی در بزک کردن چهره دشمنان قسم خورده ملت ایران دارند، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در جواب نامه رئیس جمهور در مورد برجام تأکید کردند که مردم احساس نکنند برجام امتیاز بزرگی بود که غربی‌ها دادند، نباید چهره آمریکا و غرب را بزک کرد.

عبادی اظهار کرد: سیاست آمریکا سیاست مکتوبی برای خاورمیانه است و حتی برای ۵۰ تا ۱۰۰ سال دیگر خاورمیانه برنامه دارند، سیاست‌های کلی دشمن فرقی نمی‌کند بلکه تاکتیک‌های آن‌ها تفاوت دارد.

وی با بیان اینکه آمریکا داعش را به وجود آورده و حامی جدی عربستان است، عنوان کرد: داعش تاکنون یک نفر صهیونیست را نکشته است و این نشان از پشتیبانی صهیونیست‌ها از داعش دارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چه ما به دشمن لبخند بزنیم و چه لبخند نزنیم دشمن همان برنامه‌های خود را خواهد داشت، گفت: در نظام هیچ کس علاقه‌ای برای دشمن‌تراشی ندارد بلکه خود دشمنان هستند که برای ما نقشه کشیده‌اند.

* فتنه ۸۸ علیه اصل انقلاب و نظام بود

عبادی با اشاره به فتنه ۸۸، اضافه کرد: فتنه ۸۸ یک کودتای خاکستری علیه اصل انقلاب بود، فتنه ۸۸ دعوای جناحی و یا دعوای انتخاباتی نبود بلکه بحث تقلب یک رمزی علیه اصل انقلاب و نظام بود.

وی یادآورشد: نخست‌وزیر اسرائیل و رئیس جمهور آمریکا بارها در شبکه‌های ماهواره‌ای اعلام حمایت از فتنه‌گران کردند که این نشان‌گر این است که فتنه یک مسئله برنامه‌ریزی شده بوده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات موسسه میزان و پدیده، اظهار کرد: بانک مرکزی در رابطه با موسسه میزان به بانک صادرات دستور داد که موسسه میزان ادغام شده و این بانک مطالبات میزان را به مردم بپردازد که بابک صادرات بخشی‌ از بدهی‌های مردم تا سه میلیون را پرداخت کرد.

عبادی با بیان اینکه مشکل میزان به‌زودی حل خواهد شد، افزود: حل مشکلات سهامداران پدیده برعهده شورای عالی امنیت ملی قرار گرفته و در این راستا ۱۶ ماده به تصویب رسید که ۱۲ ماده مربوط به شرکت پدیده و چهار ماده مربوط به دستگاه‌های دولتی است.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی در زمینه پدیده مقصر هستند، گفت: مردم یک آسیب اقتصادی در شرکت پدیده و موسسه میزان دیده‌اند که قابل جبران است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا