امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در مسجد موسی الکاظم(ع) بیرجند بیان داشت: کار اصلی قدرت های بزرگ جهان غارت گری است؛ ولی این غارت گری را با کلمه “علم”، زیبا جلوه داده اند

حجت الاسلام عبادی در مسجد موسی الکاظم(ع) بیرجند بیان داشت: کار اصلی قدرت های بزرگ جهان غارت گری است؛ ولی این غارت گری را با کلمه “علم”، زیبا جلوه داده اند

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در دیدار با اهالی منطقه معصومیه پایین شهر بیرجند اذعان داشت: خطر علم این کشورها بسیار بیشتر از جاهلیت عرب ها در قبل از اسلام است. غربی ها به بهانه حقوق بشر به کشور های مستقل حمله می کنند و در تلاشند،د این کشورها را تحت نفوذ خود در آورند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه افزود: پیامبر اکرم(ص) با آوردن اسلام تمدن را به انسان بخشید. کشورهای اروپایی ممکن است فناوری داشته باشند، ولی داشتن فناوری تمدن نمی آورد بلکه باید انسانیت داشت.

حجت الاسلام عبادی اظهار داشت: ایران در منطقه ای حساس وجود دارد و این مسئله جزء مصوبات مجلس آمریکا است که هیچ کشوری نباید قوی تر از رژیم صهیونیستی در این منطقه باشد. امروز باید مقاومت کرد و از دستاوردهای انقلاب دفاع کرد. باید در مقابل فشارها را تحمل کرد.

نماینده مردم بیرجند در مجلس ادامه داد: غربی ها از ایرانی هراس دارند آن هم بدلیل ولایی بودن مردم ایران است. داشتن ولایت مردم باعث می شود که نوجوان ۱۳ ساله با بستن نارنجک به کمر به زیر تانک می رود. ایران بدون ولایت خیلی زود تر از برخی کشور ها به هم ریخته می شد. عامل سرپا بودن ایران ولایت فقیه و وحدت مردم است.

وی خاطر نشان کرد: امروزه دشمن با حمله های فرهنگی از طریق ماهواره و برخی صفحه های اینترت تلاش می کنند حجاب و عفاف را در ایران کم رنگ کنند، زیرا آنها به این موضوع رسیده اند که جامعه ای که عفاف نداشته باشد با اندک فشاری متلاشی می شود. ملت ایران با توکل بر خدا انقلاب کردند و در جنگ بسیار دشوار دفاع مقدس پیروز شدند و امروز هم با پیروی از رهنمود های رهبر معظم انقلاب، تحریم ها را از پیش روی برخواهند داشت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با اشاره به اینکه داشتن راه آهن یک زیر ساخت برای استان است بیان داشت: با پیگیری های انجام شده از طرف مجمع نمایندگان استان و استاندار در دیدار با وزیر راه و شهرسازی و دکتر لاریجانی راه آهن استان ردیف بودجه مطالعاتی گرفت. همچنین پیگیری‌های در زمان دولت گذشته و دولت یازدهم به منظور راه‌اندازی دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در بیرجند به عنوان مرکز استان صورت گرفت. چندی پیش در دیدار با وزیر بهداشت مقرر شد که با همکاری بخش خصوصی در بیرجند دستگاه  MRI خریداری و راه‌اندازی شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا