امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در نشست خبری: نخبگان خراسان جنوبی برای کمک به مشکلات استان اتاق فکر تشکیل دهند

حجت الاسلام عبادی در نشست خبری: نخبگان خراسان جنوبی برای کمک به مشکلات استان اتاق فکر تشکیل دهند

نماینده منتخب مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نخبگان برای کمک به مشکلات استان اتاق فکر تشکیل دهند، گفت: از برنامه‌های کاندیداها در برنامه‌های کاری خود استفاده می‌کنم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل ازخبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی عصر امروز در نشست خبری انتخابات را پیروزی بزرگ ملت در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب دانست و اظهار داشت: پیروز واقعی این انتخابات ملت ایران است که جای تشکر ویژه از حمایت رهبری، ملت عزیز و رهنمودهای رهبری داریم که همیشه چراغ راه ملت ایران است.

وی با تشکر از تمامی دست اندرکاران انتخابات افزود: از کاندیداها که عرصه انتخابات را رونق بخشیدند و تنور انتخابات را گرم کرده و خبرنگاران و اهالی رسانه‌ها که گرما بخش این حماسه بودند تشکر و قدردانی می‌کنیم.

نماینده منتخب مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از نخبگان، دانشگاهیان، کاندیداها و طرفداران آنها می‌خواهیم برای پیشرفت مسائل و مشکلات استان اتاق فکری تشکیل دهند، گفت: پیروز واقعی ملت ایران، تمامی کاندیداها و طرفداران آنها هستند و این انتخابات بازنده جز دشمن ندارد و در مردم سالاری دینی بازنده جز شیطان کسی نیست.

مشارکت بالای مردم در انتخابات عزت ایران را به همراه داشت

عبادی مشارکت مردم ایران را در انتخابات نشان دهنده عزت ایران و برای ملت امنیت ساز و سرنوشت ساز دانست و افزود: برنامه‌هایی از قبل هم داشتیم که هنوز تمام نشده و آنها را ادامه می‌دهیم و برنامه‌هایی که برای کشور وجود دارد مشخص است در چار چوب اعتلای فرهنگ و پیشرفت اقتصادی باید حرکت کنیم و خیلی از مسائل مهم که قبلا هم گفته شد اقدام و برای رفع مشکلات دست در دست دهیم.

وی با بیان اینکه خبرنگاران و رسانه‌ها نقش زیادی در حماسه بزرگی که در عرصه انتخابات خلق شد داشتند، اظهار داشت: در مدت چهار سال قبل تا امروز خیلی از کارها پیگیری کردیم و موجب جلب اعتماد شد در ادامه این چهار سال هم با همراهی با رسانه‌ها که در ایام انتخابات فضا سازی کردند، برنامه‌ها را ادامه می‌دهیم.

نماینده منتخب مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در بخش های مختلف به ویژه راه آهن و اخذ ردیف اعتباری رسانه‌ها با ما همکاری زیادی داشتند، گفت: بنده خبرنگاران را به نوعی همکاران خود می‌دانم و دست خود را برای همکاری با قشرهای مختلف جامعه دراز می‌کنم.

از ظرفیت نخبگان در راه پیشرفت استان استفاده می‌شود

عبادی با بیان اینکه انتخابات امسال رقابت نزدیکی بود، افزود: در دوران قبل کاری ما کمیته‌های مختلفی برای دانشگاهیان، فرهنگیان و نخبگان داشتیم اما این دوره هم با اقشاری که بتوانند برای رفع مشکلات مردم تأثیر بگذارند، مشورت داریم اما آنها تنها نباید منتظر ما باشند، هرکس که می‌تواند کمکی به استان خراسان جنوبی کند، خود پیش قدم شود.

از ظرفیت رسانه‌ها برای فضا سازی مشکلات استان استفاده می‌کنم

وی با بیان اینکه در زمان تبلیغات برنامه‌های زیادی در ابعاد مختلف فعال بود، اظهار داشت: بعد از انتخابات هم همه فعال باشند هرکس صاحب فکر هست نباید همیشه منتظر باشد که نماینده به سراغ آنها برود چه مکتوب چه حضوری نظرات به ما منتقل شود من از مشاور و مشورت استفاده می‌کنم و هرجایی که احساس کنم فضا سازی کمک می‌کند این درخواست را از رسانه‌ها خواهیم داشت.

نماینده منتخب مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه کاندیداها در ستاد جمهوری اسلامی کار کردند، گفت: بعد از انتخابات کار تمام نشده بلکه کار تازه شروع شده و باید از ظرفیت های سایر اقشار تأثیر گذار استفاده کنیم.

عبادی در جواب سوالات خبرنگاران مبنی بر مهمترین اقدامات در دوران چهار سال گذشته افزود: در سال های گذشته به خاطر کمی اعتبار پروژه‌های اعتباری در کشوربا مشکل مواجه شد که با وجود تحریم ها دوبانده شدن محور بیرجند به قاین که جزو پروژه‌های مهر ماندگار بود قسمتی که در حوزه بنده هست زیرسازی یا مناقصه آن انجام شده است.

وی با بیان اینکه اعتبارات کشور با شرایط خاصی که در کل کشور کاهش یافته، اظهار داشت: بحث رکود، در حال حاضر در کشور مطرح است و در یکی از محورهای کاری ما دوبانده سازی محور بیرجند به قاین و بیرجند به سربیشه جزو اولویت های ما است.

نماینده منتخب مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحران آب تنها منحصر به خراسان جنوبی و کشور نیست بلکه خاورمیانه دچار مشکلات شده است، گفت: در کشور ما استان های مختلفی گرفتار آن هستند و بحثی ملی است و دست یک نماینده نیست و آخرین سوال بنده از وزارت نیرو در خصوص آب این بود که نتیجه عملیات اجرایی از دریای عمان انجام و کنار دریا تصفیه و خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان از آب تصفیه شده استفاده خواهند کرد.

عبادی با بیان اینکه در بخش مشکلات اقتصادی هم خراسان جنوبی جدا از کشور نیست، گفت: وقتی رکود اقتصادی و رشد منفی است، دولت باید برنامه‌های خوبی داشته باشد تا از این وضعیت خارج شویم و دولت سیاست انقباضی را رها و سود بانکی را پایین کند تا سود به سرمایه گذاری انجام شود تا دولت تجدید نظر کند.

وی بیان داشت: بیشترین کارت زرد را وزیر اقتصاد از ما گرفته است زیرا با سود بالا و مالیات زیاد نمی‌توان از رکود خارج شد و در حال حاضر اشتغال جوانان مشکلی بزرگ است و در کشور مهم تر از اشتغال مشکل وجود ندارد باید همکاری در کل کشور به وجود آید .

نماینده منتخب مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: چه افرادی که به ما رأی داده و چه افرادی که رأی نداده اند، همه برای ما محترم و بین آنها فرقی نیست.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا