امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در نطق شفاهی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی: وزیر اقتصاد تکلیف سپرده گذاران موسسه میزان را مشخص کند/ وزارت بهداشت توجه جدی نسبت به پزشکان مناطق محروم داشته باشد/ چرا باید خودروساز داخلی، لاستیک از خارج از کشور وارد کند؟

حجت الاسلام عبادی در نطق شفاهی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی: وزیر اقتصاد تکلیف سپرده گذاران موسسه میزان را مشخص کند/ وزارت بهداشت توجه جدی نسبت به پزشکان مناطق محروم داشته باشد/ چرا باید خودروساز داخلی، لاستیک از خارج از کشور وارد کند؟

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد تأکید کرد: چناچه تکلیف موسسه میزان روشن نشود و تسریع در حل مشکل سپرده‌گذاران صورت نگیرد، استیضاح وزیر اقتصاد قطعی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی یکشنبه ۲۵ مردادماه در نطق شفاهی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با تقدیر از زحمات‌های آقای سعیدی‌کیا ریاست عالی بنیاد مستضعفان کشور اظهار داشت: از اتخاذهای سیاست‌ها و رویکردهایی که بنیاد مستضعفان به نفع مردم  انجام می‌دهد، تشکر و قدردانی می‌کنیم.

وی در ادامه در تذکری به وزیر اقتصاد تأکید کرد: چناچه تکلیف موسسه میزان روشن نشود و تسریع در حل مشکل سپرده‌گذاران صورت نگیرد، استیضاح وزیر اقتصاد قطعی خواهد بود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هم‌اکنون سپرده‌گذاران مقابل بانک مرکزی متحصن هستند، گفت: مردم از دولت انتظاری جز اینکه پول آنها را برگرداند، ندارند.

وی بیان کرد: درخواست آنها وام، کمک و صدقه نیست، بلکه فقط پول خودشان را می‌خواهند و بخاطر نظارت نامناسبی که دولت داشته با این مشکل مواجه شده‌اند و امیدواریم پیگیری درخواست‌های مردم سریع تر صورت گیرد.

حجت الاسلام عبادی در بخش دیگری از نطق میان دستور خود در تذکری به رئیس جمهور خواستار شفاف‌سازی در شاخص‌های توزیع اعتبارات در سفرهای استانی‌ شد و اظهار کرد: رئیس جمهور باید در این زمینه به مردم توضیح دهد تا شبهات نسبت به بی‌عدالتی در توزیع اعتبارات در سفرهای استانی هیأت دولت روشن شود.

وی در ادامه یادآور شد: در سفر هیأت دولت به یکی از استان‌های کشور که یک‌ ‌پنجم خراسان جنوبی وسعت و جمعیت آن تفاوت چندانی ندارد،  ۲۸۰ میلیارد تومان اعتبار بیشتر گذاشته می‌شود، ریاست محترم جمهور و هیأت دولت در این زمینه پاسخگو باشند و شاخص‌های توزیع اعتبارات را برای مردم بیان کنند.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری به وزیر بهداشت نسبت به تسریع و تکمیل در پروژه احداث مرکز بیماران سرطانی بیرجند تأکید کرد و اظهارداشت: وزیر بهداشت توجه ویژه‌ای به پزشکان متخصص که در مناطق محروم هستند، داشته باشد و لازم است تا امتیازات ویژه‌ای برای ماندگاری پزشکان در نظر گرفته شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر صنعت بر لزوم توجه به کالاهای داخلی تأکید کرد و گفت: چرا به کارخانه‌های خودروسازی اجازه داده‌ می‌شود، لاستیک را از خارج کشور وارد کنند و این در صورتی است که در داخل کشور کارخانه‌های لاستیک‌سازی وجود دارد.

وی در ادامه بر لزوم پرداخت بدهکاری کارخانه‌های خودروسازی به لاستیک‌سازان کشور تأکید کرد.

 حجت الاسلام عبادی در بخش دیگری از نطق شفاهی خود در مجلس در تذکری به وزیر نیرو خواستار تسریع در تبدیل وضعیت اپراتورهای پست‌های فشارقوی برق شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا