امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با ایرنا: عملیات اجرایی راه آهن خراسان جنوبی هرچه سریعتر آغاز شود

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با ایرنا: عملیات اجرایی راه آهن خراسان جنوبی هرچه سریعتر آغاز شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی باید هر چه سریعتر نسبت به آغاز عملیات اجرایی راه آهن خراسان جنوبی اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به دیدار روز گذشته خود با وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: در این دیدار تاکید شده که وزارت راه و شهرسازی هرچه سریعتر نسبت به آغاز عملیات اجرایی راه آهن خراسان جنوبی اقدام و به صورت رسمی کلنگ احداث این پروژه به زمین زده شود.

وی بیان کرد: دراین دیدار آخوندی، وزیر راه و شهرسازی برای آغاز عملیات اجرایی راه آهن خراسان جنوبی قول مساعد داد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی احداث راه آهن را از زیر ساخت های مهم این استان دانست و افزود: با احداث راه آهن زمینه توسعه همه جانبه خراسان جنوبی فراهم می شود.

عبادی با بیان اینکه تاکنون برای اختصاص ردیف اجرایی به پروژه راه آهن استان ازسوی مسئولان استانی و نماینده گان مردم در مجلس پیگیری های زیادی صورت گرفته تاکید کرد: وزارت راه و شهرسازی براساس قول های خود هرچه سریعتر نسبت به احداث پروژه راه آهن استان اقدام کند.

وی پیگیری فایناس را برای راه آهن استان ضروری دانست و گفت: با اختصاص فایناس به این پروژه روند اجرای این پروژه کاهش می یابد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: با پیگیری های صورت گرفته در سال گذشته ۱۰میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این پروژه در نظر گرفته شده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا