امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با تسنیم: دولت ریزبرنامه‌های اقتصاد مقاومتی را به مجلس گزارش دهد/ پیگیری برای دو بانده شدن جاده‌های استان و راه آهن از دیگر برنامه‌های بنده است

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با تسنیم: دولت ریزبرنامه‌های اقتصاد مقاومتی را به مجلس گزارش دهد/  پیگیری برای دو بانده شدن جاده‌های استان و راه آهن از دیگر برنامه‌های بنده است

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری برای دو بانده شدن جاده‌های استان و راه آهن از دیگر برنامه‌های بنده است و در زمینه راه آهن باید تمامی نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در زمینه راه آهن و برای احداث هرچه زودتر این پروژه تلاش کنند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،  حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: برای توسعه و پیشرفت خراسان جنوبی و حوزه انتخابیه بنده در نظر دارم کارخانه‌هایی که نیمه تمام هستند را تکمیل کنیم تا زمینه کار برای جوانان فراهم شود.

وی با اشاره به کارخانه سیمان باقران افزود: کارخانه سیمان باقران در حال حاضر ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که باید هرچه زودتر تکمیل شود و کارخانه چدن در شهرستان خوسف از دیگر کارخانه‌های نیمه تمام است که باید هرچه زودتر تکمیل شود.

پیگیری نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در زمینه اجرایی ساختن راه‌آهن

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری برای دو بانده شدن جاده‌های استان و راه آهن از دیگر برنامه‌های بنده است و در زمینه راه آهن باید تمامی نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در زمینه راه آهن و برای احداث هرچه زودتر این پروژه تلاش کنند.

عبادی با اشاره به مهم ترین مشکل مردم خراسان جنوبی افزود: بحران آب مهم ترین مشکل مردمان خطه کویری خراسان جنوبی است که باید توسط تمامی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با قوت بیشتری پیگیری شود و دولت نسبت به قطعی ترین تصمیم تصریح کند و برنامه‌های خود را اعلام کند.

وی با اشاره به توسعه امور بازرگانی اظهار داشت: در بحث بازرگانی ما معتقد هستیم باید جاده افغانستان و فراه به خراسان جنوبی و بیرجند آسفالت شود تا بازرگانی رونق گیرد و از دیگر برنامه‌های ما جذب سرمایه گذار خارجی است که باید هرچه زودتر توسط وزارت امور خارجه در بیرجند انجام شود.

صادرات محصولات استراتژیک خراسان جنوبی

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: صادرات محصولات استراتژیک خراسان جنوبی، در راستای توسعه و پیشرفت خراسان جنوبی از دیگر برنامه‌هایی است که اینجانب دنبال می‌کنم.

عبادی با اشاره به اقتصاد مقاومتی در مجلس دهم افزود: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مجلس دهم باید از دولت یا مجلس بخواهیم تا جدی تر مباحث اقتصاد مقاومتی را دنبال و اجرایی سازند و باید چارچوب اقتصاد مقاومتی را مشخص کرده و به صورت ریز در راستای عملیاتی ساختن آن برنامه ریزی شود.

دولت ریزبرنامه‌های اقتصاد مقاومتی را به مجلس گزارش دهد

وی با اشاره به اینکه دولت هر ساله باید ریز برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را به مجلس گزارش کند، اظهار داشت: در راستای اقتصاد مقاومتی آنچه که امروز شاهد آن هستیم، جز حرف چیزی دیگر نبوده و نیست و کارهایی که همیشه به صورت روتین افتتاح پروژه‌ها و برنامه‌ها بوده و هست اما با این تفاوت که در هنگام افتتاح برنامه‌ها اقتصاد مقاومتی را به آن اضافه می‌کنند، اما اقتصاد مقاومتی در اصل این گونه نیست.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت و یا مجلس باید ریز برنامه‌های اقتصاد مقاومتی را مشخص کند، گفت: در حال حاضر جز بازی با کلمات در زمینه اقتصاد مقاومتی چیز دیگری دیده نمی‌شود و حرف رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی روی زمین مانده است.

عبادی با بیان اینکه نقش دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی بسیار زیاد است، افزود: نمایندگان باید موضوعات اقتصاد مقاومتی را تشکیل و راهبرد خود را در زمینه اقتصاد مقاومتی را مشخص کنند.

وی اظهار داشت: نمایندگان فعلی خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی با یکدیگر همکاری و تعامل خوبی داریم زیرا همه از نخبگان استان بوده و امیدواریم این اتحاد و همدلی بیشتر میان نمایندگان منتخب مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی هم وجود داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اختلاف خراسان جنوبی پیشرفت نمی‌کند، بلکه باید با یکدیگر همدل بوده و وحدت را در تمامی زمینه‌ها ادامه دهیم و حساسیت شهر به شهر و منطقه‌ای شاهد توسعه خراسان جنوبی باشیم.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا