امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با تسنیم: شهادت شیخ نمر توسط رژیم آل‌سعود نمونه‌ای از دیگر رفتارهای این رژیم کودک‌کش و آدم‌کش است

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با تسنیم: شهادت شیخ نمر توسط رژیم آل‌سعود نمونه‌ای از دیگر رفتارهای این رژیم کودک‌کش و آدم‌کش است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، با تسلیت به مقام معظم رهبری و مردم عربستان در راستای اعدام شیخ نمر اظهار داشت: شهادت شیخ نمر توسط رژیم آل‌سعود نمونه‌ای از دیگر رفتارهای این رژیم کودک‌کش و آدم‌کش است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند، با تسلیت به مقام معظم رهبری و مردم عربستان در راستای اعدام شیخ نمر اظهار داشت: شهادت شیخ نمر توسط رژیم آل‌سعود نمونه‌ای از دیگر رفتارهای این رژیم کودک‌کش و آدم‌کش است.

وی با بیان اینکه رفتارهای رژیم آل‌سعود در راستای اهداف رژیم صهیونیستی است، افزود: مصادیق زیادی وجود دارد که از ابتدای حکومت آل‌سعود تاکنون هیچ گلوله‌ای به سمت صهیونیست غاصب و اشغالگر شلیک نشده است، اما در این میان تا توانسته مسلمانان اعم از زن و کودک را به قتل رسانده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از هنگام پیدایش وهابیت در عربستان تاکنون علمای بزرگی از اهل سنت و تشیع به قتل رسانده شده است، گفت: آل‌سعود امروز در اقدامی بی‌شرمانه دست به کشتن شیخ بزرگ نمر می‌زند که این کارها در راستای اهداف صهیونیست‌ها است.

عبادی با اشاره به اینکه برخی از رفتارهای آل‌سعود نشات گرفته از جوان بودن این رژیم است، افزود: جوان‌های آل‌سعود که امروزه قدرت را در عربستان به دست گرفتند، دچار تند روی‌هایی شدند که با عقل سازگار نیست.

وی با بیان اینکه عربستان رفتارهای خشونت آمیز خود را از بمباران یمن آغاز و تا کشتن شیخ نمر ادامه داده است، اظهار داشت: در بعد اقتصادی هم رژیم آل سعود دچار معضلات بزرگی شده است و به دلیل تعارض با دنیا در زمینه نفت و اقتصاد این کشور با کمبود کسری زیاد مواجه شده است.

امام جمعه موقت شهرستان بیرجند با بیان اینکه آل‌سعود از تروریست‌ها با تمام توان حمایت می‌کند، گفت: آل‌سعود به جریان اسلام‌ستیزی که در غرب نشات گرفته کمک می‌کند و می‌خواهد مردم را از اسلام بد بین کند و رژیمی که تحمل انتقاد یک شهروند را ندارد، از مهربانی و رأفت بویی نبرده است.

عبادی با بیان اینکه اعمال خشونت آمیز آل‌سعود قلب مسلمانان را جریحه دار می‌کند، افزود: آنها با این کارها به دنبال این هستند تا اسلام ناب محمدی را اسلامی خشن و آدم کش جلوه دهند و اعمال آنها دور از عقلانیت و مسلمانی است و با شجاعت از تکفیری‌ها و تروریست‌ها انواع حمایت اعم از مالی و غیره می‌کنند.

وی با اشاره به دستگاه دیپلماسی ایران در قبال اعمال ننگین آل‌سعود اظهار داشت: دستگاه دیپلماسی ایران باید قوی در این راستا ورود پیدا کند و در راستای محکومیت آل‌سعود تلاش کرده و کاری کند تا آل‌سعود از رفتارهای زشت خود پشیمان شود.

امام جمعه موقت شهرستان بیرجند گفت: عوارض جنایت آل‌سعود به این اقدام تنها ختم نمی‌شود و آنها این اعمال ننگین خود را ادامه می‌دهند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا