امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خاورستان: صدا و سیما طی ۱۰ سال اخیر بر روشن‌گری مردم تاثیر گذاشت

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خاورستان: صدا و سیما طی ۱۰ سال اخیر بر روشن‌گری مردم تاثیر گذاشت

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیما طی ۱۰ سال اخیر تاثیر بسیاری بر روشن‌گری و رونق حضور مردم در مراسم مختلف داشته است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار داشت: در مدت خدمت آقای ضرغامی شاهد تحولات و دگرگونی‌های بزرگی در صدا و سیما بودیم که موجب کمال این دستگاه شد.
کیفیت و کمیت رسانه ملی در دوران آقای ضرغامی با قبل قابل مقایسه نیست
وی با بیان این‌که کیفیت و کمیت برنامه های رسانه ملی در دوران آقای ضرغامی با قبل از آن قابل مقایسه نیست، ابراز امیدواری کرد: این روند تکاملی همچنان ادامه داشته باشد.
صداو سیما می‌توانست در گرایش به مسائل اسلامی توفیقات بیشتری داشته باشد
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه صدا وسیما در این مدت می‌توانست درگرایش به مسائل اسلامی توفیقات بیشتری داشته باشد، خاطرنشان کرد: بعضی جناح‌ها علاقه دارند که صدا و سیما در خدمتشان باشد این درحالی است که صدا و سیما متعلق به تمام ملت است و باید براساس اهداف کلی نظام حرکت کند.
حجت الاسلام عبادی ادامه داد: توقع این افراد بی جا و یک نگاه تنگ نظرانه است و باعث شد هجمه‌های مختلفی به صدا وسیما از طرف طیف‌های مختلف صورت گیرد.
صدا و سیما بر حضور مردم تاثیر بسیار داشت
وی با اشاره به تاثیر گذاری برنامه‌هایی که از صدا وسیما در دوران ریاست آقای ضرغامی پخش شد، بیان کرد: مناظره‌ها و سریال‌هایی مانند مختارنامه جزء شاهکارهایی بود که توانستند رویکرد دینی خوبی را به وجود آورند و همیشه صدا و سیما تاثیر خود را بر روشن‌گری و رونق حضور مردم در مراسم مختلف داشته است.
افزایش کیفیت و کمیت برنامه های تلویزیونی در دستور کار آقای سرافراز باشد
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظاری که از ریاست جدید صدا وسیما می‌رود این است که هم چنان افزایش کیفیت و کمیت در دستور کار آقای سرافراز باشد و بر اساس موازین و چارچوب‌هایی که مقام معظم رهبری تبیین کرده‌اند گام بردارند.
حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه رسانه‌ها در سراسر دنیا تاثیر زیادی در افکار عمومی و هجمه‌های روانی دارند، یادآورشد: ملت ایران نیز باید از این ابزار برای بیان حرف‌های حق خود، ترویج انقلاب و افکار امام راحل (ره)، توسعه مسائل اقتصادی و سیاسی و زمین گیر کردن صهیونیست‌ها استفاده کنیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا