امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری مهر: مسئولان کارخانه قند قهستان تمایلی به راه اندازی این کارخانه ندارد

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری مهر: مسئولان کارخانه قند قهستان تمایلی به راه اندازی این کارخانه ندارد

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس با بیان اینکه سهام داران کارخانه قند قهستان برای راه اندازی این پروژه تمایل ندارد، گفت: به نظر می رسد که راه اندازی مجدد این کارخانه از نظر سهام داران آن، خیلی به صرفه اقتصادی نیست.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی صبح شنبه درگفتگو با مهر با اشاره به اینکه کارخانه قند قهستان بخش خصوصی است، افزود: گویا مسئولان این کارخانه علاقه ای به راه اندازی مجدد آن ندارد.

وی بیان کرد: سرمایه گذار این پروژه، کارخانه‌های قند بسیارعظمی در دیگر استان ها را مالک است و پیگیر حل مشکلات این پروژه نیست با وجود این شرایط دولت کمکی نمی تواند به این کارخانه کند.

 نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی با انتقاد بر اینکه تاکنون مسئولان کارخانه قند قهستان نامه ای برای دریافت تسهیلات به بنیاد برکت ارسال نکرده است، افزود: باید بخش خصوصی تقاضای تسهیلات کند تا  بنیاد نسبت به سرمایه گذاری در این پروژه اقدام کند.

وی با اشاره به سرمایه گذاری بنیاد برکت در واحدهای تولید استان نیز گفت: با پیگیری های صورت گرفته مقرر شده که بنیاد برکت ۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحد های تولیدی خراسان جنوبی اختصاص دهد.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه بیناد برکت زیر نظر دفتر مقام معظم رهبری فعالیت دارد، افزود: از جمله فعالیت های این بنیاد مشارکت در واحد های تولیدی نیمه فعال و کمبود نقدینگی است که در این رابطه این بنیاد تا مرحله سودهی دراین واحدها مشارکت دارد و بعد از این مرحله واحد را به مالک تحویل می دهد.

وی تاکید کرد: بنیاد برکت در زمینه سرمایه گذاری در واحد های تولیدی هدف سودهی ندارد و هدف اصلی آن خیرخواهانه است.

اختصاص ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار برای تکمیل مدارس بیرجند، درمیان و خوسف

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی یادآورشد: به اذعان کارشناسان بیناد برکت خراسان جنوبی رتبه نخست را از نظر دریافت تسهیلات در نیمه شرقی کشور را داراست.

وی با انتقاد براینکه مهرشهر بیرجند با کمبود فضای آموزشی مواجه است، افزود: با پیگری های صورت گرفته مقرر شده ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار برای تکمیل مجتمع های آموزشی شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف اختصاص یابد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا