امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری بسیج: باید با تمام وجود از نیروهای ارزشی حمایت کرد و جلوی یأس و ناامیدی آنها را گرفت/ مسئولین هرگز نباید به عناصرانقلابی نگاه جناحی وسیاسی داشته باشند

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری بسیج: باید با تمام وجود از نیروهای ارزشی حمایت کرد و جلوی یأس و ناامیدی آنها را گرفت/ مسئولین هرگز نباید به عناصرانقلابی نگاه جناحی وسیاسی داشته باشند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید نگاه جناحی و سیاسی به عناصر انقلابی داشت، اظهار داشت: باید با تمام وجود از این نیروهای ارزشی حمایت کرد و جلوی یأس و نا امیدی اینها را گرفت.

 

  به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌ سید محمد باقر عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت در گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: نیروهای ارزشی پشتوانه عظیمی برای انقلاب و منافع ملی در سختی ها و گرفتاری ها و تهدیدات می باشند.

وی با بیان اینکه بنابراین باید با تمام وجود از این نیروهای ارزشی حمایت کرد و جلوی یأس و نا امیدی اینها را گرفت افزود: مسوولین هرگز نباید به عناصر انقلابی نگاه جناحی و سیاسی داشته باشند اینها سرمایه های کشور هستند و باید به آنها به عنوان یک سرمایه ملی نگاه کرد.

حجت الاسلام عبادی خاطرنشان کرد: کشور ما همواره گرفتار بحران های مختلف خارجی و داخلی در منطقه بوده و این به خاطر اینکه در یک منطقه حساس و استراتژیک قرار دارد طبیعتا همواره در طول تاریخ معاصر محل بحران ها و حوادث بزرگ بوده است و کسانی که می توانند در این زمینه استقلال کشور و تمامیت ارضی ما را و دفاع از ارزش های انقلاب را شکل دهند همین عناصر مومن و انقلابی مخصوصا در دانشگاه ها هستند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا