امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری فارس: هر جا که وحدت داشتیم موفق به شکست دشمن شدیم

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با خبرگزاری فارس: هر جا که وحدت داشتیم موفق به شکست دشمن شدیم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  به مناسبت هفته وحدت در گفتگویی با بیان اینکه اسلام همواره مستحکم بودن نظام و خانواده را دوست داشته است، ادامه داد: اسلام همواره هر چه را که مورد انسجام باشد تاکید می‌کند و هر چه که مورد اختلاف شود نهی می‌کند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقرعبادی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: وحدت جزء اصطلاحات بزرگ اجتماعی پیامبر (ص) بوده است.

سید محمدباقر عبادی تصریح کرد: راهکارهایی که در دین مبین توسط پیامبر (ص) ابلاغ شد توصیه کردن پیوستگی اجتماعی و نهی کردن تفرقه در بین مسلمانان است.

وی با بیان اینکه اسلام همواره مستحکم بودن نظام و خانواده را دوست داشته است، ادامه داد: اسلام همواره هر چه را که مورد انسجام باشد تاکید می‌کند و هر چه که مورد اختلاف شود نهی می‌کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان تاکید دارند بر اینکه اختلافات را بزرگ کنند اما علمای شیعه و سنی باید به این موضوع توجه کنند.

عبادی خاطرنشان کرد: بعضی از جریاناتی که به اختلافات دامن می‌زند نباید ما را فریب دهند.

وی گفت: تشیع انگلیسی و تسنن آمریکایی وابسته به غربی‌ها هستند که شعار آنها تفرقه بیانداز و حکومت کن است، هر چند امروزه این شعار به تفرقه بیانداز و نابود کن تغییر کرده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: غربی‌ها به دنبال مسائل اخلاقی نیستند بلکه می‌خواهند منافع خود را به دست بیاورند.

عبادی با بیان اینکه هر جا که وحدت داشتیم موفق به شکست دشمن شدیم، اضافه کرد: امام (ره) فرمودند اگر وحدت داشته باشید آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی کند.

وی یادآور شد: اگر کشورهایی ادعای اسلامی و مسلمان بودن را دارند با هم وحدت می‌داشتند یک ساله ریشه اسرائیل کنده می‌شد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وحدت سبب امنیت می‌شود، افزود: اقتصاد، فرهنگ و سیاست در سایه وحدت شکل می‌گیرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا