امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با روزنامه آوای خراسان جنوبی: راه آهن؛ مهمترین دستاورد خراسان جنوبی در سال ۹۳ بود

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با روزنامه آوای خراسان جنوبی: راه آهن؛ مهمترین دستاورد خراسان جنوبی در سال ۹۳ بود

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، گرفتن ردیف اعتباری و اجرایی برای پروژه راه آهن استان در بودجه سال ۹۴ را پس از ۱۰ سال انتظار و با وجود تحریم ها و کاهش چشمگیر قیمت نفت از مهمترین دستاوردهای استان خراسان جنوبی در سال ۹۳ می داند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روزنامه آوای خراسان جنوبی( ۱۵ فروردین ماه سال جاری)، حسین زاده- سال ۹۳ نیز با تمام فراز و نشیب هایش سپری شد و اگرچه تحریم ها و کمبود اعتبارات بر اجرای پروژه های عمرانی در کل کشور تاثیر منفی گذاشته بود اما با در نظر گرفتن تمامی شرایط، استان خراسان جنوبی در سال ۹۳ دستاوردهایی نیز داشت. ضمن اینکه خراسان جنوبی در این سال میزبان رئیس جمهور و هیئت دولت نیز بود.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، گرفتن ردیف اعتباری و اجرایی برای پروژه راه آهن استان در بودجه سال ۹۴ را پس از ۱۰ سال انتظار و با وجود تحریم ها و کاهش چشمگیر قیمت نفت از مهمترین دستاوردهای استان خراسان جنوبی در سال ۹۳ می داند و می گوید: در خصوص این پروژه باید گام بعدی را در راستای تخصیص فاینانس خارجی برداریم.

اهمیت کاهش نرخ سود تسهیلات صندوق توسعه ملی در استان
سید محمد باقر عبادی می افزاید: از پیگیری های دیگری که در سال ۹۳ به نتیجه رسید قرار گرفتن تمامی نقاط استان از جمله شهرستان مرکز خراسان جنوبی و یکی دو شهرستان دیگر که از دیدگاه معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری شاخص های بالایی دارند در ردیف استان های غیربرخوردار به لحاظ استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی بود.
بر اساس این دستاورد بزرگ نرخ سود تسهیلات سرمایه گذاری صندوق توسعه ملی در خراسان جنوبی در تمامی بخش ها ۴ درصد کمتر از سایر نقاط کشور خواهد بود که به طور قطع این امر حضور سرمایه گذاران در استان را توسعه داده و باعث رونق سرمایه گذاری در استان خواهد شد.وی در پایان با بیان این که سال ۹۳ نیز سالی بود که همچون گذشته مردم ما در تمامی عرصه ها و صحنه ها حضور داشتند، اظهار می دارد: مردم ما در تحریم ها شکیبایی به خرج دادند و مقاومت بالایی از خود به نمایش گذاشتند و واقعا باید به این مردم آفرین گفت.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا