امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با شبستان: دغدغه‌های مردم خراسان جنوبی درخصوص موسسه میزان به وزیر کشور منتقل شد

حجت الاسلام عبادی در گفتگو با شبستان: دغدغه‌های مردم خراسان جنوبی درخصوص موسسه میزان به وزیر کشور منتقل شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه ای که عصر دیروز با وزیر کشور داشتیم؛ دغدغه‌های مردم خراسان جنوبی در خصوص سپرده هایشان در موسسه میزان مطرح شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفتگو با خبرنگار شبستان در بیرجند، با بیان اینکه عصر دیروز جلسه ای به منظور پیگیری مطالبات مردم در موسسه مالی اعتباری میزان با وزیر کشور صورت گرفت، گفت: در این جلسه که برخی از نمایندگان سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در مجلس حضور داشتند مشکلات سهام داران پدیده و بحث سپرده گذاران موسسه میزان مطرح شد.

 

وی با اشاره به اینکه دکتر رحمانی فضلی، وزیر کشور در این جلسه گزارشی از اقداماتی که تاکنون در این زمینه صورت گرفته است، ارائه کرد و گفت: وزیر کشور در این دیدار اقداماتی که تاکنون صورت گرفته را تشریح کرد و راهکارها و مسائل را برای پیگیری در آینده بیان کرد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان سه استان خراسان در مجلس هم در این دیدار خواستار سرعت بخشیدن در روند پیگیری این پرونده شدند، افزود: برخی از افرادی که در این موسسه سپرده دارند، از افراد کم توان مالی و طبقه مستضعف و یا با توان مالی پایین جامعه هستند که به سپرده خود برای حل مشکلات خود نیاز دارند؛ لذا ما در این جلسه دغدغه آن دسته از مردم استان که در این موسسه سپره دارند را بیان کردیم و خواستار حل هر چه سریعتر این مشکل شدیم تا مردم زودتر به سپرده‌های خود دست پیدا کنند.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه شورای عالی امنیت ملی، وزیر کشور را مسئول بررسی و پیگیری پرونده پدیده و بانک مرکزی را مامور پیگیری مشکل موسسه میزان کرده است، اظهارداشت: نظرات و مطالب وزیر کشور در حل و فصل این پرونده بسیار موثر خواهد بود.

وزیر کشور در جلسه با نمایندگان مجلس

وی به جلسه چند وقت قبل خود با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس با موضوع پیگیری حل موضوع موسسه میزان اشاره کرد و گفت: بعد از آن جلسه، رئیس مجلس نیز تماس تلفنی با وزیر کشور داشتند که این جلسه نیز در پیگیری مشکلات آن دسته از مردم که در موسسه میزان سپرده دارند، بسیار مفید بود.

 

حجت الاسلام عبادی افزود: موسسه میزان املاک زیادی دارد و در پدیده هم تسهیلاتی دارد و ما هم خواهان و پیگیری هر چه زودتر پرداخت کردن بدهی مردم توسط مسئولان موسسه هستیم؛ اما مسئولان می‌گویند چون املاک موسسه قیمت بالایی دارد زود نمی‌توان آنها را فروخت.

 

وی با بیان اینکه بنده به عنوان نماینده مردم؛ تمام تلاش خود را برای سرعت بخشیدن در روند پرداخت مطالبات مردم بکار خواهیم گرفت و هیچ کوتاهی نخواهیم کرد، گفت: پیگیر هستم تا در اجرای اقدامات پیش بینی شده کوتاهی و کندی صورت نگیرد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تاکید کرد: کسانی که در این زمینه مسئولیتی داشتند؛ چه آنهایی که نظارت می کردند و چه آنهایی که مجوز می دادند هر کس که کوتاهی کرده باشد که این موضوع به این مرحله رسیده باید مشخص و مجازات شود و ما این را از وزیر کشور در این دیدار خواستار شدیم.

 

پایان پیام/

وزیر کشور در جلسه با نمایندگان مجلس

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا