امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو: رئیسی همان مرحله اول رئیس‌جمهور می‌شود/ در جمهوری اسلامی کار دست مردم است

حجت الاسلام عبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:  رئیسی همان مرحله اول رئیس‌جمهور می‌شود/ در جمهوری اسلامی کار دست مردم است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: تحلیل و پیش بینی بنده این است که باتوجه به شرایط کنونی انتخابات به مرحله دوم نمی‌کشد و در همان مرحله اول نتیجه به نفع آیت الله رئیسی تمام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم یبرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سیدمحدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به ائتلاف و وحدت نیروهای انقلابی، اظهار داشت: از آقای قالیباف که انصافاً فداکاری کرده و منافع نیروهای انقلابی را بر مصالح شخصی ترجیح دادند، تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی افزود:  آنچه که در جامعه ملموس است اینکه یک سونامی به نفع آقای رئیسی ایجادشده و هر لحظه امواج آن در حال افزایش است.

عبادی تصریح کرد: تحلیل و پیش‌بینی بنده این است که باتوجه به شرایط کنونی انتخابات به مرحله دوم نمی‌کشد و در همان مرحله اول نتیجه به نفع آیت‌الله رئیسی تمام خواهد شد.

وی ادامه داد: البته ملت عزیز ایران بصیر هستند و به برکت انقلاب این اختیار را داشته که براساس تمایلات و تشخیصشان، به افراد رأی می‌دهند حتی باید بگوییم که در جمهوری اسلامی کار دست مردم است.

نماینده مردم بیرجند خاطرنشان کرد: براساس اوضاع‌واحوال مردم و شرایط فعلی کشور، چنین پیش‌بینی از نتیجه انتخابات داریم و امیدوار هستیم که این اتفاق بیفتد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا