امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو: امیدواریم با محاکمه منتشرکننده اسامی بورسیه‌ها، پشت‌پرده ماجرا افشا شود

حجت الاسلام عبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو: امیدواریم با محاکمه منتشرکننده اسامی بورسیه‌ها، پشت‌پرده ماجرا افشا شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: فرد محاکمه‌شده باید از افرادی که در پشت‌صحنه در این کار دست داشتند نام ببرد و گزارش دهد که این افراد در چه اتاق فکری بوده و این کار توسط چه افرادی صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام محمدباقر عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به خبر محکومیت منتشرکننده اسامی بورسیه‌ها، اظهار داشت: بسیار خوب شد که این فرد محاکمه شد. از محاکمه این فرد خوشحالیم.

وی با بیان اینکه دولت در آن زمان فضاسازی دروغینی پیرامون این مسئله ایجاد کرده بود، افزود: رسانه‌های هم‌سو با دولت نیز نسبت به مسئله بورسیه‌ها فضاسازی رسانه ای کردند.

عبادی با تاکید براینکه ظلم بزرگی به دانشجویان بورسیه‌ شد، تصریح کرد: ضمن آنکه افرادی به دروغ که اتهامشان هیچ‌گونه واقعیتی نداشت را متهم کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: در فضای مجازی به صورت حساب شده علیه دانشجویان بورسیه آقایانی در پشت صحنه از وزارت علوم اقداماتی انجام دادند که البته جای تاسف دارد!

عبادی تاکید کرد: فرد محاکمه شده باید از افرادی که در پشت‌صحنه در این کار دست داشتند نام ببرد و گزارش دهد که این افراد در چه اتاق فکری بوده و این کار توسط چه افرادی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه هنوز برخی از دانشجویان بورسیه با چالش مواجه هستند، خاطرنشان کرد: از یک سو فارغ‌التحصیلان زمانی که قصد تحصیل در دانشگاه خود را دارند در حالی که باید آنها را پذیرش کنند به بهانه‌های مختلف این اتفاق صورت نمی‌گیرد و از سوی دیگر نیز آنهایی که قرار بود ادامه تحصیل کنند با مشکل مواجه هستند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا