حجت الاسلام عبادی در یادواره شهدای آویشک: جهاز كبير به معناي مبارزه با استكبار است/ كسانی بدنبال تطهير چهره آمريكا هستند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بخش ديگري از سخنان خود طي گزارشي به پيگيري هاي صورت گرفته پيرامون مشلات مردم اشاره كرد و اظهارداشت: مهمترين خواسته مردم تامين آب و اجراي طرح هاي آبرساني است كه در اين زمينه پيگيري هاي لازم انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي در يادواره شهداي روستاي آويشك شهرستان درميان با گراميداشت ليالي قدر اظهارداشت: دوستي و دشمني با امام علي(عليه السلام) معيار مومن و نفاق است.

وي با بيان اينكه دوستي و دشمني معيار سنجش مومنان است، گفت: در حال حاضر علي زمان ما هستند و اگر مي خواهيم در جريان مسير حق گام برداريم رهرو ايشان باشيم.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اين اميرالمومنين امام علي(عليه السلام) مظهر تقوا و خوبي ها است، بيان كرد: در دوران امام(عليه السلام) ابوسفيان ها بودند و عده اي با تفكرات تحجر و التقاط در مسير باطل بودند و در حال حاضر هم عده اي با علي زمان نيز دشمن هستند.

وي در ادامه گفت: وظيفه كنوني مومنان پشتيباني از ولايت فقيه و همراهي با علي زمان است.

حجت الاسلام عبادي با بيان اينكه عده اي در دوران امام علي(عليه السلام) با ايشان زاويه داشته اند، تصريح كرد: در حال حاضر تفكراتي همچون اسلام انگليسي بدنبال دشمني با جريان حق هستند.

وي افزود: جريان حسيني امروز توسط رهبر انقلاب اسلامي هدايت مي شود.

امام جمعه موقت بيرجند با بيان اينكه جهاز كبير به معناي مبارزه با استكبار است، بيان داشت: بايد به جوانان مومن و انقلابي حب و نسب به كسانيكه بدنبال تطهير چهره آمريكا هستند، بغض داشت.

وي در بخش ديگري از سخنان خود طي گزارشي به پيگيري هاي صورت گرفته پيرامون مشلات مردم اشاره كرد و اظهارداشت: مهمترين خواسته مردم تامين آب و اجراي طرح هاي آبرساني است كه در اين زمينه پيگيري هاي لازم انجام شده است.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي بحران آب در استان را جدي دانست و گفت: مديريت مصرف و صرفه جويي در مصرف آب از جمله اقداماتي است كه بايد توسط مردم انجام شود.

وي با بيان اينكه در زمينه طرح انتقال آب به خراسان جنوبي پيگيري هاي در وزارت نيرو نيز دنبال شده است، اظهارداشت: آنچه كه مسئولان وزارت نيرو اعلام كرده اند پروژه انتقال آب از درياي عمان به استان هاي شرقي در دستور كار قرار گرفته و پيمانكار عمليات آن را آغاز كرده است.

عضو كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با تأكيد بر اينكه مشكلات مردم همواره در مجلس و وزارت خانه ها دنبال مي شود، بيان كرد: در سال گذشته مجلس مصوب كه ٥٠٠ ميليون يورو از صندوق توسعه ملي به منظور آبرساني به روستاهاي كشور به دولت واگذار شود.

وي يادآور شد: مجلس در قانوني دولت را موظف كرده ظرف سه سال آينده تمامي روستاهاي بالاي ٢٠ خانوار را آبرساني كند كه انتظار داريم دولت در اين زمينه با جديت حركت كند.

وي در انتها از ديگر اقدامات و پيگيري هاي خود در زمينه اخذ رديف بودجه راه آهن خراسان جنوبي، احداث دفتر نمايندگي وزارت امور خارجه در بيرجند، گازرساني به اسديه و قهستان، اخذ مجوز تسهيلات براي سيمان باقران خبر داد.

محمد بشيري زاده فرماندار شهرستان درميان در اين مراسم با تأكيد بر پاسداشت نام و خاطره شهداء بيان كرد: رهرو مسير شهداء هستيم و با عشق به شهداي انقلاب اسلامي قدم بر مي داريم.

وي با بيان اينكه مسئولين خدمتگزار مردم هستند و اين را وظيفه خود مي دانند، گفت: در طول اين ٣٧ سالي كه از عمر انقلاب اسلامي مي گذرد، هر روز شاهد رشد و پيشرفت در گوشه به گوشه كشور هستيم.

مقام عالي دولت در شهرستان درميان تصريح كرد: به بركت خون شهداء مردم ايران از نعمت امنيت و آرامش برخوردار است.

بشيري زاده در ادامه مهمترين درخواست مردم روستاي بيدسك و حومه را تأمين آب دانست و گفت: در سفر قبلي به روستاي آويشك مشكلات و خواسته هاي مردم مورد بررسي قرار گرفته و پيگيري هاي لازم در اين خصوص انجام شده است.

وي طي گزارشي به اقدامات انجام شده در زمينه آبرساني به روستاهاي شهرستان درميان اشاره كرد و اظهارداشت: با پيگيري هاي صورت گرفته پيمانكار پروژه آبرساني به روستاهاي منطقه قهستان مشخص شده و كار خود را در هفته جاري آغاز كرده است.

فرماندار درميان از پيگيري براي گازرساني به روستاهاي قهستان خبر داد و اظهارداشت: اين قول را مي دهم كه با همراهي مردم و مسئولين ذيربط اين موضوع تحقق يابد.

بنابراين گزارش؛ مجيد گندمي طي گزارشي به مشكلات روستا در زمينه آبرساني اشاره كرد و خواستار پيگيري آن از سوي مسئولين شد.

گفتني است؛ روستاي آويشك دو شهيد(برات رمضان و حسين حسني) در دوران جنگ تحميلي نثار انقلاب اسلامي كرده اند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.