حجت الاسلام عبادی در یادواره شهدای کوشکک: افرادی که دنبال رقص و مطرب گری هستند ذلیل و خوار خواهند شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه ای که دولت در خصوص راه آهن برای مجلس فرستاده تنها 5 میلیارد است که بسیار کم لطفی صورت گرفته است و اگر با این بودجه پیش برود باید هزار سال دیگر شاید بهره برداری راه آهن باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از پایگاه خبری وحدت درمیان، حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادي در يادواره شهداي روستاي کوشکک شهرستان درميان با تأكيد بر پاسداشت نام و خاطره شهداء بيان كرد: رهرو مسير شهداء هستيم و با عشق به شهداي انقلاب اسلامي قدم بر مي داريم.

وی ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه(س) گفت: باید جلسات حضرت زهرا را قدر بدانیم و زنان و دختران خود را با سیره و شیوه زندگی حضرت زهرا آشنا کنیم.

وي با بيان اينكه دوستي و دشمني معيار سنجش مومنان است، گفت: در حال حاضر علي زمان ما هستند و اگر مي خواهيم در جريان مسير حق گام برداريم رهرو ايشان باشيم.

وي در ادامه گفت: وظيفه كنوني مومنان پشتيباني از ولايت فقيه است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود طي گزارشي به پيگيري هاي صورت گرفته پيرامون مشلات مردم اشاره كرد و اظهارداشت: لایحه ای که دولت در خصوص راه آهن برای مجلس فرستاده تنها 5 میلیارد است که بسیار کم لطفی کرده اند.

وی اضافه کرد: اگر با این بودجه پیش برود باید هزار سال دیگر شاید بهره برداری راه آهن باشیم.

وی گفت: پیامبر و حضرت زهرا (سلام الله علیها) سخن گفتن، قدم برداشتن و نگاه کردن ایشان همه برای خدا بود و خداوند نیز چنین عزتی را به ایشان عطا کرد.

وی با بیان اینکه اگر دنبال خدا رویم به همه چیز دست پیدا خواهیم کرد؛ گفت: شهدا بخاطر دزدی و اختلاس و فحشا به عزت نرسیدند.

وی در بخش دیگری در سخنان خود گفت: تنها راه عزت، حرکت در مسیر خداست و افرادی که دنبال رقص و مطربگری هستند ذلیل و خوار خواهند شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.