امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: دلیل اصلی توطئه های که بر علیه ایران صورت می‌گیرد، استقلال، معنویت و سیاست و اخلاق است

حجت الاسلام عبادی: دلیل اصلی توطئه های که بر علیه ایران صورت می‌گیرد، استقلال، معنویت و سیاست و اخلاق است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در جمع مردم بیرجند در مسجد حضرت ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه شریف) اظهار داشت: دلیل اصلی توطئه های که بر علیه ملت ایران اسلامی صورت می‌گیرد، داشتن استقلال، معنویت و سیاست و اخلاق است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته در جمع مردم بیرجند در مسجد حضرت ولیعصر(عجل الله تعالی فرجه شریف) با اشاره به پیام راهبردی مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی اظهار داشت: غربی ها بدلیل نداشتن دلایل فلسفی درست برای سئوالات جوانان خود توطئه های امروز را بر علیه ملت ایران اسلامی اعمال می‌کنند تا این استقلال و دین اسلام که منشأ گسترش آن انقلاب اسلامی است، ترویج پیدا نکند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه در طول تاریخ انقلاب های زیادی در دنیا شکل گرفته است، تصریح کرد: تفاوت اصلی انقلاب مردم ایران اسلامی با دیگر  انقلاب ها از جمله روسیه و فرانسه ماهیت اسلامی و دینی آن بوده است. وی افزود: اکثر انقلاب های جهان بدلیل فقر مادی مردم بوده است، ولی انقلاب اسلامی دغدغه دین اولین دلیل بوده است.

امام جمعه موقت بیرجند در ادامه با اشاره به امپراطوری رسانه ای غرب در برابر اسلام اذعان داشت: یکی از سیاست های کشور های غربی این است که یک دروغ بزرگ بگوید و آنقدر آن را تکرار نماید که حتی خودشان هم باورشان شود. به طوری که استکبار جهانی و کشورهای حامی آن، بیشترین آمار کشتار را در جهان دارد، ولی حرف از حقوق بشر می زند.

وی بیان داشت: به جرأت می توان گفت هیچ انقلابی در جهان مانند انقلاب اسلامی مردم ایران نبوده که این قدر تحت فشار جهانیان باشد، این مقاومت اسلامی ملت، بدلیل توکل برخدا، وحدت و اطاعت و پشتیبانی از ولایت فقیه است.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دلیل اصلی توطئه های که بر علیه ملت ایران اسلامی صورت می‌گیرد، داشتن استقلال، آزادگی، معنویت و سیاست و اخلاق است.

وی افزود: در قبل از انقلاب اسلامی، رژیم پهلوی فرهنگی در میان مردمان ترویج داده بود که ایرانیان حتی توانایی ساخت سوزن را هم ندارند، ولی در بعد پیروزی انقلاب اسلامی، ایران با اتکا به جوانان مومن در بخش قابل توجهی به خودکفایی رسیده و طی ۳۶ سال گذشته رتبه برتر رشد علمی را در جهان داشته است.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری در پاسخ به سئوالی که چرا سرا فتنه محاکمه نمی شوند؟، اظهار داشت: دلیل محاکمه نشدن اصحاب فتنه رأفت نظام است، والا مجازات حقوقی بسیار شدید خواهد بود.

حجت الاسلام عبادی در بخش دیگری به اقدامات دستگاه قضایی کشور در مبارزه با فساد اقتصادی در کشور اشاره کرد و افزود: مبارزه با فساد همواره باید جدیت دنبال شود و جای دارد از قوه قضائیه در برخورد با مفسدین تشکر کرد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی که ورزات نیرو چه برنامه ای برای خشکسالی در خراسان جنوبی دارد؟، اظهار داشت: تاکنون پیگیری های فراوانی برای موضوع آبرسانی و خشکسالی در استان شده است و هم اکنون برگه سئوال از وزیر نیرو در خصوص موضوع بلاتکیلفی طرح انتقال آب به استان، آماده است و در صورت ارائه نکردن برنامه از سوی وزارت نیرو این سئوال مطرح خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا