امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: راهپیمایی روز جهانی قدس ضربه محکمی بر پیکره استکبار و آل سعود است

حجت الاسلام عبادی: راهپیمایی روز جهانی قدس ضربه محکمی بر پیکره استکبار و آل سعود است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری ایرنا گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس همچون سال های گذشته ضربه محکمی بر پیکره استکبار جهانی و آل سعود خواهد بود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ارتباط با برگزاری هر چه باشکوه تر راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس از این جهت که فریادی بر علیه ظالم و بیداری اسلامی نسبت به توطئه های دشمنان قسم خورده منطقه، اسلام و ایران است از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی به فرمایش امام راحل(ره) که فرمودند رژیم اسرائیل غده سرطانی برای اسلام است، اشاره کرد و افزود: این مهم امروزه برای تمامی جامعه بشریت روشن شده که به گفته ایشان رژیم صهیونیستی با هدف هایی که مدنظر دارد برای تمامی ممالک اسلامی خطر بزرگی محسوب می شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به اوضاع و احوال شرایط امروز جهان اسلام اشاره کرد و گفت: با توجه به وضعیت کشورهای اسلامی مانند عراق، لبنان، یمن، فلسطین و غیره، امروزه ملل اسلامی باید هوشیار باشند که اسرائیل تهدید بزرگی برای سایر این ملت هاست.

عبادی ادامه داد: امروزه اسرائیل یک شب خوش نداشته و مدام در حال برنامه ریزی برای ریشه کن کردن جهان اسلام است و تلاش دارد سیطره خود را بر منطقه افزایش دهد.

وی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: امروزه بیش از هر زمان دیگری نیاز است تا فلسطینیان را در خط مقدم حمایت کنیم.

ماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حضور گسترده مردم در این راهپیمایی اعلام حمایت قاطع از ملت های مظلوم بوده و همچنین امنیت ساز منطقه محسوب می شود.

عبادی یادآور شد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تنها آثار دلگرمی برای جبهه خط مقدم برای اسرائیل نیست بلکه برای ملل اسلامی، منطقه و ملت ما وحدت بخش بوده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت آگاهی افکار عمومی جهان از نقش جنایتکاران رژیم اشغالگر اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه اکثر رسانه های جهان در دست صهیونیست ها بوده و اجازه نمی دهند مظلومیت مردم فلسطین، لبنان، یمن و سایر کشورهای اسلامی منعکس شود بنابراین رسانه های جهان اسلام باید در این راستا اهتمام جدی داشته باشند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا