امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: رسانه‌ها روی ظرفیت‌های فراموش شده استان تمرکز کنند/ دولت اگر وعده ای می دهد آن را عملی کند

حجت الاسلام عبادی: رسانه‌ها روی ظرفیت‌های فراموش شده استان تمرکز کنند/ دولت اگر وعده ای می دهد آن را عملی کند

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه ظرفیت های فراموش شده زیادی در استان است که باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: رسانه‌ها روی ظرفیت‌های فراموش شده استان تمرکز کنند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از  خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی امروز (۲۳ مرداد) در جریان دیدار با مدیران و خبرنگاران صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی ضمن تبریک دهه کرامت و روز خبرنگار، اظهار داشت: بخش زیادی از اقداماتی که در استان صورت گرفته است به برکت پیگیری خبرنگاران حاصل شده است.

وی افزود: مردم وقتی می بینند که رسانه ها و رسانه ملی حرف دل آنها را منعکس می‌کند، امیدوارتر می شوند و احساس می کنند که حرفشان به جایی می رسد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای اولین مرتبه در طول تاریخ پروژه راه آهن بیرجند_ چابهار در سال ۹۴ ردیف اجرایی در مجلس گرفت، گفت: دولت برای اولین سال این پروژه ۱۰ میلیارد تومان اعتبار گذاشت اما تاکنون هیچ پولی پرداخت نشده است.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه تنها ردیف اجرایی بودجه ۹۴ در کشور همین راه آهن شرق کشور بود، ادامه داد: سال گذشته هیچ ردیف اعتباری جدیدی نمی‌دادند و بعد از اینکه نمایندگان استان تهدید به استعفا کردیم، توانستیم ردیف اجرایی بگیریم.

وی ضمن گلایه از دولت بدلیل عدم تخصص اعتبار ۱۰ میلیاردی مصوب برای راه آهن در سال ۹۴ ، گفت: مقامات دولتی اکر وعده ای می دهند باید عملی کنند نه اینکه وعده بدهند و بعد هم انجام نشود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه خبرنگاران روحیه مطالبه گری را در مردم افزایش دهند، افزود: برخی از ظرفیت های فراموش شده در استان وجود دارد که باید رسانه ها بیشتر بر روی آن تمرکز کنند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه یکی از طرفیت هایی که باید به آن توجه شود، وجود مرز مشترک با افغانستان و بازارچه های مرزی و گمرک استان است که باید فعالتر شوند، اظهارداشت: نمایندگی وزارت امور خارجه و اداره کل صنعت، معدن و تجارت باید در این زمینه اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی یکی دیگر از ظرفیت های استان را جوانان تحصیل کرده دانست و گفت: شرکت های دانش بنیان باید در استان فعال شوند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا