امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: رفع کمبود امکانات روستاییان مدنظر مسؤولان باشد

حجت الاسلام عبادی: رفع کمبود امکانات روستاییان مدنظر مسؤولان باشد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات جاده و آرمستان روستای پسوچ مورد بررسی مسؤولان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در جمع مردم روستای غیوگ، اظهار داشت: جاده بیرجند ـ قاین به دلیل آمار بالای تصادفات رانندگی، مشهور به جاده مرگ است که اخیراً کمپین جاده‌های مرگ خراسان جنوبی روحیه مطالبه‌گری را بالا برد و سبب شد تا مسؤولان برای حل مشکلات آن چاره‌اندیشی کنند.

وی با بیان اینکه به انتظارات در مورد جاده‌های استان آن طور که باید پرداخته نشده است، گفت: راه و شهرسازی خراسان جنوبی در راستای رفع مشکلات جاده‌ها مطالبه‌گری بالایی داشته و توانسته به وعده خود عمل کند و اعتباری را از سوی دولت دریافت کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: برای نخستین‌بار در تاریخ استان برای راه‌آهن ردیف اجرایی قرار گرفت و ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای ادامه روند عملیات اجرایی راه‌آهن در ردیف بودجه دولت قرار گرفت.

عبادی با اشاره به سفر هیأت دولت به خراسان جنوبی و بررسی مشکلات استان، افزود: رفع کمبود امکانات در روستاها باید مدنظر مسؤولان قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مسؤولان وعده‌های خود را با عملی شدن باید تکمیل کنند، خاطرنشان کرد: مسؤولان فقط وعده و شعار می‌دهند و در انتظار تشویق مردم هستند که این جای تأسف دارد چراکه مدیران باید تا جایی که می‌توانند خدمت به مردم را از یاد ببرند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا