امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: روحانی فرصت رسیدگی به رانتهای دولتش را هم ندارد/ کسی که در خانه ۵۰ میلیاردی زندگی کند درد مردم را نمی فهمد/ آیت الله رئیسی فریادرس مردم خراسان‌جنوبی/ پرونده ایشان شفاف است

حجت الاسلام عبادی: روحانی فرصت رسیدگی به رانتهای دولتش را هم ندارد/ کسی که در خانه ۵۰ میلیاردی زندگی کند درد مردم را نمی فهمد/ آیت الله رئیسی فریادرس مردم خراسان‌جنوبی/ پرونده ایشان شفاف است

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای روحانی فرصت رسیدگی به رانت های دولتش را هم ندارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقرعبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: آقای رئیس جمهور تاکنون هیچ گاه نمایندگان ملت را به حضور نپذیرفته است اصلا ایشان برای کشور وقت نمی گذارد.

وی افزود: در سفر آقای روحانی به خراسان جنوبی نه برای راه‌آهن و نه آب که دو مورد حیاتی برای این استان است وقت گذاشته نشد. مجموع مصوبات سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی ۲۷۰ میلیارد تومان بود که به استان‌هایی که وزیر از آن استان بود، کلی اعتبار دادند. این‌ها رانت‌هایی است که اصلا آقای رئیس جمهور وقت نگذاشته که به آن‌ها رسیدگی کند.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از ۲۷۰ میلیارد تومان ۷۰ میلیارد محقق شد، خاطرنشان کرد: قبل از سفر دوم رئیس جمهور اعلام کردم که قبل از آمدن ۲۷۰ میلیارد تومان را به استان محقق کنید.

حجت الاسلام عبادی ادامه داد: در این سفر حتی آقای روحانی حاضر نشد کلنگ راه آهن و آب را به زمین بزند و این بی اعتنایی به خطه ی شرق کشور بود.

وی با اشاره به اینکه این اقدامات و بی اعتنایی‌ها از سوی دولت طبیعی بود، گفت: دولت تاکنون، دولت رانت بوده یعنی هر وزیری از هر خطه ای بود اعتبارات را به آنجا می‌برد وهیچ نظارتی نبوده و به محرومیت در مناطق مختلف کشور توجهی نشد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر بی اعتنایی دولتی‌ها بر منطقه شرق کشور، گفت: راس اعتبارات آب برای دو استان کشور است که وزیر نیرو از این مناطق است و استان پرآبی است که رئیس جمهور به آن بی اعتنایی کرد.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد:  کسی که خود را خدمتگذارمردم می کرد باید ارباب ساده زیست باشد نه اینکه در خانه های ۵۰ ، ۴۰ میلیارد تومانی بنشیند؛ فردی که این گونه زندگی کند اصلا درد محروم را نمی فهمد؛ با درد مردم محروم بی آب در نقاط مرزی استان مانند سربیشه و درمیان آشنا نیست.

وی بیان کرد: طبق شاخصه های امام خمینی و رهبر معظم انقلاب، دولت باید خدمتگزار مردم باشد نه ارباب آنها.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به شاخصه های یک رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: رئیس دولت باید مدیریت جهادی داشته، پشتیبان ولایت فقیه و قانون اساسی بوده و طرح هایی ارائه ندهد که دشمنان از آن استناد کرده و خون شهدا اسلام پایمال شود.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: با توجه به سوابق، ضمن احترام به بقیه ی کاندیداهای فرد مورد تایید من آقای رئیسی است.

وی تصریح کرد: آقای رئیسی انسان ساده زیست بوده و مشکل مالی نداشته در سیاست گذاری خود مشکلی ندارد، انرژی خوبی دارد و مدیرتوانمند، پیگیر، قوی، مهربان، پشتیبان ولایت فقیه و قانون اساسی است.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به معیارها آیت الله رئیسی بهترین گزینه با توجه به شاخصه های مقام معظم رهبری و امام راحل هستند که امیدواریم ایشان رأی بیاورند و در واقع مردم شرق کشور یک فریاد رسی در سیستم اجرایی کشور داشته باشد.

حجت الاسلام عبادی گفت: علاوه بر معیارهای رهبرانقلاب وامام راحل (ره) که در شخص آیت الله رئیسی است؛ مناطق مختلف کشور و آبادانی و توسعه هر منطقه با وجود ایشان تحولی ایجاد خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه تکرار این دولت خسران زیادی برای خراسان جنوبی خواهد داشت، افزود: تکراردولت روحانی یعنی تکرار چهارسال گذشته و این مردم هستند که باید انتخاب کنند یعنی برگشت به عقب.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در حال حاضر اولا آیت الله رئیسی بسیار با سعه ی صدر است، یک شخصیت فرا جناحی است افراد متعهد از جناح های مختلف اصول گرا، اصلاح طلب و طیف های مختلف مردم هستند که در کنار ایشان هسته و بوده اند.

حجت الاسلام عبادی خاطرنشان کرد: دست ملاطفت ایت الله رئیسی روی سرهمه بوده است؛ ایشان مربوط به یک جناح خاصی نیست یک شخصیت فرزانه و فرا جناحی بوده که هرکسی می‌خواهد به ستادشان برود برود در باز است.

وی اضافه کرد: آیت الله رئیسی فرد بسیارمعقول و به دور از کندروی و تند روی ها بوده؛ دیپلماسی خوبی دارد و خیلی می تواند در کنار رهبری باشند؛ دیپلماسی خارجی ما را به خوبی مدیریت کنند و روابط حسنه ای با دنیا ایجاد کند.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هرگز نگاه آقای رئیسی تقابل با دنیا نیست، ایشان شخصیت بسیار لطیفی دارند و من مطمئنم که روحیات ایشان باسیاست تعاملی بسیارخوبی با دنیا خواهند داشت چنان چه در استان ما رئیس خبرگان بودند تعاملی بسیارخوبی با تمام جریانات سیاسی داشتند و مانند یک پدر تاکنون بوده اند.

حجت الاسلام عبادی گفت: متاسفانه برخی ها از سر تخریب و ظلم ایشان را متهم می کنند؛ اگر گذشته ی ایشان را نگاه کنید متوجه می شوید که آینده ی ایشان را می شود حدس زد و چه خواهد بود.

وی بیان کرد: آیت الله رئیسی در عین حال که زمان زیادی از مسئولیت ایشان درتولیت آستان قدس رضوی نگذشته است؛ کلی خدمات ارائه داده و به محرومین توجه بسیاری داشتند.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آستان قدس را آیت الله رئیسی متحول کردند؛ مدیریت بسیار قوی و مردم داری ایشان بی نظیر است به طوری که گاهی ایشان میرفتند در صحن ها می ایستادند و با مردم  ساعت ها گفتگو می کردند و هیچ محدودیتی در کار نبود.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: در مناظره ای دیدم که یکی از کاندیدادها در جهت تخریب ایشان گفت که شما این ها را از امام رضا (ع) هزینه کردید در صورتی که ایشان برنامه ای برای انتخابات نداشتند و توجه به محرومان و مردم جزء ذات شان بوده و مربوط به انتخابات نیست.

وی بیان کرد: همه افرادی که تخریب می کنند و همه ی دنیا نیزمی دانند که ایشان  هیچ قصدی برای انتخابات نداشتند و مردم اصرار فراوانی برای آمدن ایشان به انتخابات داشتند و ایشان مقاومت می کرده و فرمودند که من تازه در این عرصه وارد شدم و کاردارم.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وقتی بزرگان و علمای بزرگ و خیلی از گروه های مختلف وروحانیون از طیف های مقتدرو حزب های مختلف حزب اللهی های فراوانی به ایشان مراجعه ی کردند و ایشان پذیرفتند.

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: کارهایی که ایشان در آستانه ی قدس بعد ازتصدی یشان انجام داد اصلا آن زمان نگاه انتخاباتی نداشتند و مردم همه این را می دانند تا با اصرار فراوان ایشان آخر پذیرفت در انتخابات حضور داشته باشد.

وی بیان کرد: این که اقدامات آیت الله رئیسی را به انتخابات ربط بدهیم و یا خدای نکرده حرف هایی بزنیم که باعث اهانت ویا تهمت هایی به ایشان شود.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: از آقای رئیسی یک دانه فساد مالی، زد و بند اقتصادی وجود ندارد و در مناظرات هیچ کس نتوانست بگوید علی رغم ۳۰ سال خدمت، در جایی فساد مالی ایشان مرتکب شده باشد.

حجت الاسلام عبادی گفت: گاهی در مناظرات شاهد ادبیات بی ادبانه ای خدمت به ایشان و با عبارت زشتی اهانت آمیزی بودیم که با اخلاق مداری ایشان، برنده ی مناظره آیت الله رئیسی بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا