امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: سرانجام امت اسلامی بدون غدیر همچون داعش و وهابیت می‌شود

حجت الاسلام عبادی: سرانجام امت اسلامی بدون غدیر همچون داعش و وهابیت می‌شود

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امشب (۲۰ مهر) در مراسم جشن عید غدیر که در مسجد الغدیر بیرجند برگزار شد، گفت: عید غدیر بزرگترین عید امت اسلام است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان؛ نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اظهارداشت: سرانجام امت اسلامی بدون غدیر همچون گروه‌های داعش و وهابیت می‌شود.

وی افزود: امت اسلامی بدون غدیر سرانجام آن همچون گروه‌های داعش و وهابیت می‌شود.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه همه باید در کشور قدردان ولایت فقیه باشیم، افزود: امروز مشاهده می شود که برخی از کشورهای اسلامی منطقه که ولایت فقیه ندارند آمریکا چه بلایی بر سرشان آورده است.

 حجت الاسلام عبادی در ادامه به تحولات منطقه و هدف از تشکیل داعش اشاره کرد و گفت: داعش توسط استکبار جهانی و به منظور تامین امنیت اسرائیل و نشان دادن چهره خشن از اسلام تشکیل شد.

 وی با بیان اینکه امروز کمر اسرائیل در منطقه شکسته است و این کشور رو به نابودی می‌رود، اظهارداشت: امروز مشاهده می شود که جوانان رژیم صهیونیستی از ترس به کشورهای آلمان و اروپایی پناهده می‌شوند.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه امروز جهان تشنه اسلام است، گفت: استکبار در راستای مبارزه با این موضوع داعش را راه‌اندازی کرد تا چهره خشنی از اسلام به دنیا معرفی کند.

 حجت الاسلام عبادی یکی دیگر از اهداف استکبار از تشکیل داعش را ایجاد اختلاف بین مسلمانان عنوان کرد و افزود: استکبار با ایجاد گروه داعش بدنبال این است که دنیای اسلام را درگیر مسائل خودشان کند تا از اسرائیل و جنایت‌های این رژیم غافل شوند و در نتیجه امنیت این رژیم جعلی تامین شود.

 وی ادامه داد: امروز گروه تکفیری داعش به نام قرآن در خدمت استکبار جهانی است.

 نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه امروز غربی ها در حوزه علوم انسانی و فلسفه حرفی برای گفتن ندارند، افزود: امروز نارضایتی و درگیری های داخلی در کشورهای غربی زیاد شده است لذا استکبار برای اینکه به مردم خودشان نشان دهد که کشورهایشان از نظر امنیت دارای مزیت خوبی است در کشورهای منطقه خاورمیانه درگیری ایجاد می‌کند.

 پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا