امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: سرمایه گذاری و تلاش در آموزش و توانمند سازی معلولان و مددجویان از اولویت های پیش روی بهزیستی است

حجت الاسلام عبادی: سرمایه گذاری و تلاش در آموزش و توانمند سازی معلولان  و مددجویان از اولویت های پیش روی بهزیستی است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بهزیستی باید به گونه ای عمل کند که معلولان و آسیب دیدگان اجتماعی هیچ فاصله ای بین خود و سایر افراد جامعه حس ننمایند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت اسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار مدیرکل بهزیستی که در محل دفتر وی صورت گرفت، ضمن تشکر از اقدامات بسیار خوب انجام شده در حوزه بهزیستی و اعلام رضایت از خدمات انجام شده در این حوزه، سرمایه گذاری و تلاش در آموزش و توانمند سازی معلولان و مددجویان را از اولویت های پیش روی بهزیستی دانست و اظهار داشت: بهزیستی باید به گونه ای عمل کند که معلولان و آسیب دیدگان اجتماعی هیچ فاصله ای بین خود و سایر افراد جامعه حس ننمایند.

-گفتنی است در این دیدار؛ مدیر کل بهزیستی استان در این دیدار ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه نماینده مردم شهرستان های بیرجند خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی از جامعه هدف بهزیستی به تشریح بخشی از فعالیت ها و خدمات بهزیستی در مرکز استان پرداخت و گفت: از آنجا که بخش اعظم فعالیت های تخصصی بهزیستی بنا به دلایلی همچون آمار بالای خدمت گیرندگان، حاکمیتی بودن و … در مرکز استان انجام می شود لذا ارائه گزارش اقدامات وخدمات انجام شده به نماینده محترم مردم ضروری است.
اکبری مطلق ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در حیطه های
تأمین فضای فیزیکی، تأمین نیروی انسانی و گسترش مراکز غیر دولتی به عنوان بازوهای تخصصی بهزیستی گفت:
برنامه های ضروری پیش روی بهزیستی در مرکز استان تا پایان سال جاری شامل تکمیل و راه اندازی مرکز آب درمانی معلولین و همچنین شروع پروژه مجتمع رفاهی معلولین و مددجویان با مشارکت بخش غیر دولتی است.
وی در ادامه به نیابت از طرف خانواده بزرگ بهزیستی استان از پیگیری تأمین اعتبار تکمیل مجتمع آب درمانی استان توسط حجت الاسلام عبادی تشکر نمود.
اکبری مطلق بر طرف شدن اختلاف ۳۰ساله ملکی بهزیستی در مرکز استان را از اقدامات مهم انجام شده در سال جاری عنوان کرد و گفت: الحمدا… با پیگیری های مستمر و جدی انجام شده در محاکم قضایی و غیر قضایی بیرجند و تهران بلاخره به نتیجه رسیدیم و موفق به حل اختلافی ۳۰ ساله شدیم که این امری بسیار میمون و مبارک است خصوصاً برای جامعه هدف ادره کل بهزیستی استان.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا