امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: سکوت کشورهای منطقه در قبال جنایات رژیم صهیونیستی یک گناه بزرگ است

حجت الاسلام عبادی: سکوت کشورهای منطقه در قبال جنایات رژیم صهیونیستی یک گناه بزرگ است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی گفت: سکوت کشورهای منطقه در قبال جنایات رژیم صهیونیستی یک گناه بزرگ است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام محمدباقر عبادی صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به کشتار بی رحمانه مردم مظلوم غزه و سکوت کشورهای منطقه در برابر این جنایات اظهار کرد: امروز بسیاری از سران کشورهای اسلامی و مرتجع منطقه مرعوب و خودفروخته دنیای غرب هستند و قدرت شهامت و شجاعت دفاع از حق و عدل را ندارند.

وی افزود: سکوت کشورهای اسلامی در برابر کشتار و قتل عام کودکان و مردم مظلوم غزه یک گناه بسیار بزرگ و نابخشودنی است.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به فرمایش امام راحل مبنی بر اینکه رژیم اسرائیل یک غده سرطانی برای دنیای اسلام است، ادامه داد: روزی فرا می رسد که رژیم جعلی و غاصب اسرائیل دامن کشورهای مرتجع منطقه را خواهد گرفت.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی اقدامات گروه های مقاومت در برابر تجاوزگری رژیم اشغالگر قدس در عین مظلومیت را مقتدرانه و عزتمندانه دانست و گفت: در طول تاریخ رژیم غاصب صهیونیستی چنین مقاومت هایی را تجربه نکرده است.

حجت الاسلام عبادی حمایت ملت ایران از مردم مظلوم فلسطین را یک وظیفه دینی و ملی دانست و تصریح کرد: جمهوری اسلامی همچنان که در طول ۳۵ سال گذشته در کنار مردم مظلوم فلسطین بوده امروز نیز همانند گذشته در کنار آنها خواهد بود و هرگز ملت فلسطین را تنها نخواهد گذاشت.

وی با انتقاد از عدم موضع گیری نهادهای بین المللی در قبال کشتار مردم بی گناه غزه یادآور شد: نهادهای بین المللی از جمله سازمان ملل و اتحادیه عرب تاکنون موضع گیری خوبی در این زمینه نداشته و باید قاطع ورود پیدا کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا