امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: سیاست یک بام و دو هوا در مبارزه با تروریسم کارساز نیست/ حامیان غربی و عرب با اندکی تلاش سیاسی می­توانند برای همیشه کار داعش را یکسره کنند

حجت الاسلام عبادی: سیاست یک بام و دو هوا در مبارزه با تروریسم کارساز نیست/ حامیان غربی و عرب با اندکی تلاش سیاسی می­توانند برای همیشه کار داعش را یکسره کنند

حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، داعش را ساخته دست غربی­ها و متحدان آنها معرفی کرد و گفت: آنها در عراق و خاورمیانه در حال اجرای طرح جدیدی هستند تا بتوانند حضور آمریکا و نیروهای ناتو را در خاورمیانه تدام بخشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر عبادی افزود:البته این طرح می­تواند جوانب و ابعاد دیگری هم داشته باشد که جزئیات آن در حال حاضر خیلی روشن نیست اما هر چه هست مشخص است که این ائتلاف بیشتر به بازی شباهت دارد چون تاکنون هیچ اقدام جدی و تعیین کننده‌ای برای مبارزه با تروریست­های داعش از سوی غرب و آمریکا و دیگر متحدان آنها دیده نشده است.

مبارزه با تروریست­ها هرگز از طریق بمبارن هوایی به نتیجه نمی­رسد

نماینده مردم شهرستان­های بیرجند، خوسف و درمیان با اشاره به پیشروی داعش برای تصرف عین‌العرب اظهار کرد: آنچه تا حالا با جار و جنجال مطرح شده آن است که نیروهای ائتلاف با بمباران هوایی مواضع داعش آنها را از بین می­برند ولی نه تنها این روش موثر نبوده بلکه موجب افزایش فعالیت داعش روی زمین شد و دیدیم از این حملات هوایی ظاهری، داعش برای تصرف عین العرب پیش­روی کرد.

عبادی یاد آور شد: در همین بمباران­ها نیز نقاطی که به داعش ضربه بزند مورد حمله قرار نگرفت که همه این موارد نشان می­دهد مبارزه با تروریست­ها هرگز از طریق بمبارن هوایی به نتیجه نمی­رسد.

وی با بیان اینکه اگر نیروهای ائتلاف به ویژه آمریکا واقعاً قصد دارند داعش از بین برود فقط کافی است به آنها کمک نکنند تاکید کرد: اگر آمریکا و متحدان غربی و عربی­اش کمک خود را به داعش در زمینه­های گوناگون قطع کنند آنها خیلی زود و خود به خود حذف می­شوند لذا نیازی به بمباران هوایی نیست.

حامیان غربی و عرب با اندکی تلاش سیاسی می‌توانند برای همیشه کار داعش را یکسره کنند

این نماینده مجلس یادآور شد: حمایت نیروهای ائتلاف از داعش هم صرفاً با پول و تسلیحات دنبال نمی‌شود. می‌بینیم که حمایت سیاسی از داعش نیز توسط همین نیروهای ائتلاف همچنان ادامه دارد و حتی برخی متحدان آمریکا که در نشست ائتلاف شرکت کرده بودند حاضر نشدند بیانیه نهایی در محکومیت این گروهک تروریستی را امضا کنند .

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه حامیان غربی و عرب با اندکی تلاش سیاسی می­توانند برای همیشه کار داعش را یکسره کنند اظهار کرد: ضمن این که نمی­شود در بحث مبارزه با تروریسم سیاست یک بام و دو هوا را پیش گرفت.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا در معرفی داعش و تروریست­های سوریه دچار تناقض شده است گفت: اکنون آمریکا و متحدانش به دنبال جا انداختن این موضوع در افکار عمومی جهان هستند که داعش تروریست­های بد هستند و دیگرانی که در سوریه جنایت می­کنند و آدم می­کشند تروریست­های خوب محسوب می­شوند .

وی خاطر نشان کرد: چنین تناقض­هایی نشان می­دهد که هیچ گونه صداقتی در حرکت آمریکا و متحدانش برای مبارزه با تروریسم و داعش وجود ندارد و پشت سر همه این بازی­ها و رفتارهای ظاهری، برنامه­ها و اهداف دیگری دنبال می­شود که به نفع مردم منطقه نیست و در نهایت ناچارند دروغ­هایی تحویل مردم دهند که هیچ کس آنها را باور نمی­کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا