امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی شب گذشته در اجتماع بزرگ عزاداران در بیرجند: بزک کردن آمریکای جنایت‌کار غیرقابل پذیرش است/ بجای سیاست بازی کار مردم را راه بیاندازید

حجت الاسلام عبادی شب گذشته در اجتماع بزرگ عزاداران در بیرجند: بزک کردن آمریکای جنایت‌کار غیرقابل پذیرش است/ بجای سیاست بازی کار مردم را راه بیاندازید

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با انتقاد و گلایه از عملکرد دولت در زمینه موسسه میزان و شرکت پدیده اظهارداشت: مردم سه استانهای خراسان های رضوی، جنوبی و شمالی گرفتار مشکلات موسسه میزان و پدیده هستند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته در اجتماع بزرک عزادارن و شب زنده داران در آستان مقدس شهدای باقریه(علیه السلام) بیرجند با تسلیت فرارسیدن ایام شهادت امیرمومنین امام علی(علیه السلام) و لیالی قدر اظهارداشت: شب قدر، شب با فضیلتی است.

وی با بیان اینکه در شب قدر درهای توبه گشوده می‌شود، گفت: در این شب مقدرات یکساله مومنان براساس شایستگی نوشته می‌شود و توسط امام زمان_عج) امضاء می گردد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه محبت به امام علی(علیه السلام) معیار سنجش رفتار ما است، بیان کرد: باید ببینیم که عشق به علی(علیه السلام) چقدر در دل ما قرار دارد.

وی افزود: اگر محبت علی(علیه السلام) در دلهای ما کم شد و بجای آن بغض فراگرفت؛ بایستی در خودمان تجدیدنظر کنیم.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه علی ابن ابی‌طلب(علیه السلام) ندای عدالت انسانی را در دنیا سر داد، تصریح کرد: تمام مذاهب اسلامی از شیعه تا سنی در روایات فراوانی از عظمت و جایگاه امیرالمومنین امام علی(علیه السلام) سخن نقل کرده اند.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان این مطلب که لغزش‌های سیاسی در موقع حب و بغض‌ها به‌وجود می‌آیاد، اظهارداشت: بغض نسبت به مستکبرین وجود داشته باشد و اگر جای بغض و حب تغییر پیدا کرد، بایستی در اعمل و رفتار خود تجدیدنظر کنیم.

وی تأکید کرد: انحراف سیاسی هم ابتدا با گناهان کوچک آغاز می‌شود.

حجت الاسلام عبادی در ادامه با اشاره به اینکه نباید نسبت به آمریکا حب داشت و آنرا بزک کرد، گفت: آمریکا نماد شیطان، خشونت، خیانت و جنایت‌های فراوانی همچون هیروشیما است.

وی اذعان داشت: ما منکر روش‌های صحیح دپیلماسی با دینا نیسیتم، اما بزک کردن آمریکای جنایت‌کار غیرقابل پذیرش است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس خاطرنشان ساخت: اگر نقضی در برجام صورت می‌گیرد، به جای موضع‌گیری قاطع نگوییم که آمریکا از ما ناراحت می‌شود.

وی در پایان با انتقاد و گلایه از عملکرد دولت در زمینه موسسه میزان و شرکت پدیده اظهارداشت: مردم سه استانهای خراسان های رضوی، جنوبی و شمالی گرفتار مشکلات موسسه میزان و پدیده هستند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه تاکنون پیگیری‌های زیادی در این زمینه از طرف نمایندگان مجلس صورت گرفته است، گفت:  از دولت می‌خواهیم کار مردم را راه بیاندازد و در این زمینه تسریع کند.

وی افزود: مردم سرمایه خودشان را در پدیده و میزان گذاشته‌اند و اعتماد به تبلیغات، عملکرد مقامات دولتی و سیستم اداری و همچنین آرم قوه قضاییه کرده اند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بجای این‌قدر سیاست بازی کار مردم را راه‌بیاندازید، گفت: اگر اینگونه پیش بروید فردا مردم به شما رأی نخواهند داد.

وی با بیان اینکه مردم با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستند و انتظار دریافت سپرده خودشان را دارند، بیان کرد: بانک صادرات از پرداخت امتنان می‌کند و بانک مرکزی زیر قول‌هایی که داده زده است و باید در این زمینه سیف پاسخگو باشد.

حجت الاسلام عبادی با انتقاد از دریافت حقوق‌های نجومی برخی مدیران دولتی، اظهارداشت: چطور می شود برای حقوق‌های نجومی که دریافت می‌کنید پول دارید ولی برای پرداخت سپرده مردم پول وجود ندارد.

 

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا