امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: عذرخواهی از مردم خراسان جنوبی حداقل انتظار از وزارت راه و شهر سازی است

حجت الاسلام عبادی: عذرخواهی از مردم خراسان جنوبی حداقل انتظار از وزارت راه و شهر سازی است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی روز گذشته(یکشنبه ۲۶ مردادماه) در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس گفت: عذرخواهی از مردم خراسان جنوبی به دلیل سقوط هواپیما تهران- طبس حداقل انتظار از وزیر راه و شهرسازی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمد باقرعبادی با اشاره به تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس به وزیر راه و شهر سازی گفت:عذرخواهی از مردم خراسان جنوبی به دلیل سقوط هواپیمای تهران- طبس حداقل انتظار از وزارت راه و شهر سازی است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون  شاهد معذرت خواهی و اظهار تاسف از طرف دولت، وزارت راه و شهرسازی، شرکت هواپیمایی سپاهان نبوده ایم، افزود: این نهادها با عدم عذرخواهی از بازمانگان جانباختگان و مردم خراسان جنوبی طوری وانمود می کنند که انگارهیچ یک در این سانحه مقصر نبوده اند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه در نطق روز گذشته در مجلس به وزارت راه و شهرسازی در خصوص توجه بیشتر به پرواز های خراسان جنوبی به این وزارت خانه تذکر داده شد، گفت: وزارت راه و شهرسازی  باید تعداد پروازهای خراسان جنوبی را افزایش داده و هواپیما های با کیفیت بهتری را برای فرودگاه های خراسان جنوبی در نظر گیرد.

وی ادامه داد: درحال حاضر خراسان جنوبی علاوه بر اینکه در حوزه پروازه های هوایی مشکل دارد، بلکه در حوزه راه های استان خراسان جنوبی نیزبا مشکلات زیادی درگیر است؛ بطوریکه در ایام نوروز سال جاری این استان جزء سه استان اول در بخش تصادفات جاده ای در کشور بوده است.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در خانه ملت تأکید کرد: باید وزارت راه و شهر سازی توجه ویژه ای به راه های خراسان جنوبی کند چرا که هم اکنون محورهای مواصلاتی استان با کمبود اعتبار مواجه هستند.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی درارتباط با تاخیر پروازهای  فرودگاه بیرجند گفت: هم اکنون پرواز ماهان در این شهرستان افزایش یافته است و انسجام این پروازهای نیازمند توجه ویژه مسئولین است.

وی در خصوص آزاد سازی نرخ بلیط در مناطق محروم کشور بیان کرد: در این قانون باید قیمت های بلیط متناسب با محرومیت اقتصادی هر منطقه اعمال شود و اگراین آزاد سازی منجر به افزایش نرخ بلیط شود عملا مناطق محروم امکان استفاده ازهواپیما را نخواهند داشت.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا