امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: عزم جوهره انسانیت است/ در راه عزم باید از امام حسین (ع) کمک بگیریم

حجت الاسلام عبادی: عزم جوهره انسانیت است/ در راه عزم باید از امام حسین (ع) کمک بگیریم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عزم را جوهره انسانیت خواند و گفت: در این ایام باید پیش خودمان حساب کنیم شاید بشر باشیم اما آدم نباشیم.

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلاميبه نقل از  خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی صبح امروز در جمع عزاداران حسینی در بیرجند، با بیان اینکه عزم برای ترک گناه خیلی خوب است، اظهار داشت: برخی می‌گویند بعد از گناه توبه خواهیم کرد و برخی هم عزم ترک گناه دارند.

وی ادامه داد: برخی آدم‌ها سطح عزمشان پایین است و سعی می‌کنند سطح اهل بیت(ع) یا عالم ربانی را هم پایین بیاورند و اینها مثال کسی است که دست خودش چون به انگور نرسیده می‌گوید انگور ترش است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: این افراد حتی قیامت را انکار می‌کنند، دائم مشغول گناه هستند؛ شما ببینید در دوران همه انبیاء بوده و به عنوان نمونه سطح حضرت یعقوب(ع) را هم پایین آوردند تا خودشان را اثبات کنند.

عبادی تاکید کرد: هم اکنون در برخی کلیساها شراب مقدس توزیع می‌کنند یا دست به تحریف تاریخ می‌زنند.

وی عزم را جوهره انسانیت خواند و گفت: در این ایام باید پیش خودمان حساب کنیم شاید بشر باشیم اما آدم نباشیم.بشری که عزم ندارند یک حیوان درنده است و این بشر بر اساس همین گناهان صفات باطنی به او دست می‌دهد.

عبادی گمراهی سیاسی، اعتقادی، تحریف تاریخ و تهمت به انبیا و اولیا را نشانه نبود عزم خواند و افزود: گناهان را به گردن شیطان نیندازیم بلکه او فقط در ذهن ما می‌اندازد و ما باید خودمان مراقبت کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در راه عزم باید از امام حسین (ع) کمک بگیریم و نفسمان را خیلی قوی کنیم چون بزرگان می‌گویند حسین(ع) یک شبه بشر را نجات می‌دهد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا