امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: فردا(سه شنبه) مشکلات «ميزان» در کميسيون اجتماعي مجلس بررسي مي شود

حجت الاسلام عبادی: فردا(سه شنبه) مشکلات «ميزان» در کميسيون اجتماعي مجلس بررسي مي شود

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با روزنامه خراسان جنوبی: مشکلات موسسه مالي- اعتباري ميزان فردا با حضور نمايندگان مردم استان هاي خراسان رضوي، جنوبي و شمالي در کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي مورد بررسي قرار مي گيرد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی با اعلام اين خبر به «خراسان جنوبي» گفت: مسئله ميزان افراد زيادي را درگير کرده به همين دليل به صورت ويژه به عنوان يک اولويت اصلي در دستور کار قرار گرفته است. حجت الاسلام «عبادي» تاکيد کرد: رفع اين مشکل بزرگ بدون همکاري دولت امکان پذير نيست و بانک مرکزي به عنوان مقصر اصلي بايد براي حل مشکل مساعدت کند.

به گفته وي، حتي صحبت هايي شده است که اگر همکاري هاي لازم در اين زمينه وجود نداشته باشد نمايندگان اين ۳ استان براي حل مشکل وارد فازهاي ديگري خواهند شد و از طريق ديگر ابزارهاي نظارتي اعم از تحقيق و تفحص، سوال و حتي استيضاح موضوع را پيگيري خواهند کرد.

وي با بيان اين که در اين ماجرا به طور کامل حق با مردم است، افزود: وقتي سيستم دولتي کوتاهي کرده براي احقاق حقوق از دست رفته مردم به ناچار بايد به اهرم هاي قانوني متوسل شد اما سعي مي شود در اين زمينه به صورت تعاملي مشکل را حل کرد هر چند در حال حاضر هم دير شده است. وي درباره برخي شايعات مبني بر ايجاد مشکلات مالي براي يکي از موسسه هاي ديگر مشابه موسسه مالي ميزان نيز اظهار بي اطلاعي کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا