امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: قرار گرفتن نام برخی از نمایندگان مجلس در لیست سبد کالا از بی برنامه گی های دستگاه دولتی است

حجت الاسلام عبادی: قرار گرفتن نام برخی از نمایندگان مجلس در لیست سبد کالا از بی برنامه گی های دستگاه دولتی است

نماینده مردم بیرجند و خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی: دادن سبد کالا کار بی برنامه ریزی شده ای بود که اگر دولت بیشتر تامل می کرد و کار کارشناسانه ی بیشتری انجام می داد نتیجه آن بهتر بود

گزارش تصویری دیدار حجت‌الاسلام عبادی  با مردم روستاهای خسروآباد و کوشکک

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند, درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از خاورستان حجت الاسلام عبادی در خصوص سبد کالا اظهار کرد: در واقع برخی نمایندگان مجلس نسبت به این مطلب اظهار نگرانی کرده اند و حتی در خواست داشته اند تا تحقیق و تفحص بیشتری در خصوص شیوه ی این کار انجام شود.

وی افزود: اعتراضات فراوانی از جانب مردم در تماس با ما شکل گرفته است و ما نیز این اعتراضات را به مسوولین ذی ربط انتقال داده ایم.

وی خاطر نشان کرد: دادن سبد کالا کار بی برنامه ریزی شده ای بود که اگر دولت بیشتر تامل می کرد و کار کارشناسانه ی بیشتری انجام می داد نتیجه آن بهتر بود زیرا برای انجام یک پروژه ی وسیع باید کارها به صورت خیلی کارشناسی شده انجام و جوانب امر بررسی شود.

*قرار گرفتن نام برخی از نمایندگان مجلس در سبد کالا از بی برنامه گی های دستگاه دولتی است

این طرح باید ابتدا در یک استان کوچک به طور آزمایشی انجام می شد و با مشاهده آثار و مشکلات به تدریج در استان های دیگر گسترش می یافت اما اینکه به یکباره در سطح کلان کشور انجام شد احساس می کنم برنامه ریزی خوبی انجام نشده است.

وی در خصوص اینکه نام برخی از نمایندگان مجلس نیز در لیست مشمولان سبد کالا قرار دارد نیز خاطر نشان کرد:  برخی از نمایندگان مجلس بسیار ناراحت بودند و عنوان می کردند که چرا با آبروی ما بازی می کنند ولی در واقع هیچ نماینده ی مجلسی به دنبال گرفتن سبد کالا نیست و این از مشکلات دستگاه دولتی می باشد.

حجت الاسلام عبادی در ادامه افزود: مشکل اساسی این است سبد کالا به افرادی که مشمول گرفتن سبد کالا نمی باشند تعلق گرفته است و افرادی که به آن نیاز دارند محروم مانده اند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا