امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: لزوم هوشیاری دولت در قرارداد FATF/ مقایسه ایران با ژاپن از نظر نظامی خطایی فاحش و تعمدی است

حجت الاسلام عبادی: لزوم هوشیاری دولت در قرارداد FATF/ مقایسه ایران با ژاپن از نظر نظامی خطایی فاحش و تعمدی است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به سخنان هاشمی رفسنجانی در خصوص کنارگذاشتن قدرت نظامی همانند کشور ژاپن اشاره کرد و گفت: سخنان هاشمی رفسنجانی در خصوص مقایسه ایران با ژاپن تعمدی و خطای فاحش است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی خراسان تایم با اشاره به اینکه انعقاد قرارداد FATF باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد، اظهار داشت: در حقیقت این قرارداد محدودیت‌هایی برای کشورمان ایجاد می‌کند و دولت باید در این زمینه هوشیار باشد.

وی با بیان اینکه قبل از اجرای قرارداد FATF دستگاه‌های اجرایی باید با مجلس هماهنگی داشته باشند، تصریح کرد: با هماهنگی مجلس و دستگاه‌های اجرایی برای اجرای این قرارداد می‌توان منافع ملی را در نظر گرفت.
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فعالیت سازمان FATF در زمینه بررسی فعالیت‌های نامشروع کشورهای عضو این سازمان است که به پولشویی، قاچاق انسان و تروریسم به فعالیت می‌پردازند و کشورهای عضو این سازمان مجوز می‌دهند تا این سازمان به حساب‌های بانکی نفوذ کنند و برخی از فعالیت‌های کشورهای عضو را متوقف کنند.

عبادی با بیان اینکه این قرارداد سبب خود تحریمی می‌شود، گفت: با اجرایی شدن این قرارداد بانک‌های کشور ایران نیز برخی از نهادهای امنیتی و نظامی را از داخل تحریم می‌کنند.

تحریم نهادهای نظامی با امضای قرارداد FATF
وی ادامه داد: عدم پرداخت تسهیلات برخی از بانک‌ها به قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و دیگر نهادهای نظامی از نمونه قرارداد FATF است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به سخنان هاشمی رفسنجانی در خصوص کنارگذاشتن قدرت نظامی همانند کشور ژاپن اشاره کرد و افزود: سخنان هاشمی رفسنجانی در خصوص مقایسه ایران با ژاپن تعمدی و خطای فاحش است.

عبادی با بیان اینکه به نظر می‌رسد در شرایط فعلی نفوذی‌ها در دولت یازدهم تصمیم‌گیری می‌کنند، افزود: دولت باید تمامی جزئیات قراردادها را برای مردم بازگو و شفاف‌سازی کند.

وی به مطالبه‌گری ‌مردم در این رابطه اشاره کرد و گفت: باید مردم نسبت به قراردادهای نفتی و بانکی اطلاع کامل را داشته باشند؛ دولت‌مردان ترس از چه موضوعی دارند که قراردادهای نفتی و بانکی را شفاف‌سازی نمی‌کنند؟.

آمریکا با امضای هیچ قراردادی از ایران راضی نمی‌شود
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا با این قراردادها از ایران راضی نمی شود، افزود: آمریکا به دنبال این است که مردم از ارزش‌های انقلابی و اسلامی دست بردارند و فهمیده است که ارزش‌های دینی و ملی نقطه قوت و اقتدار نظام اسلامی است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا