امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: مردم با حضور همه جانبه خود فتنه گران و سران آنان را کاملاً از عرصه سیاسی کشور کنار گذاشتند

حجت الاسلام عبادی: مردم با حضور همه جانبه خود فتنه گران و سران آنان را کاملاً  از عرصه سیاسی کشور کنار گذاشتند

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار روزنامه آوای خراسان جنوبی گفت: مردم ما با حضور همه جانبه خود فتنه گران و سران آنان را کاملاً  از عرصه سیاسی کشور کنار گذاشتند و قطعاً حماسه روز تاریخی ۹ دی از افتخارات ملت ایران هست و خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام عبادی در باره حماسه ۹ دی می گوید: حضور ملت عزیز ایران اسلامی در ۹ دی سال ۸۸، حضوری حماسی همراه با هوشمندی و بصیرت بود و جمعیتی انبوه از مردم ولایتمدار ما به صورت خودجوش در این روز در صحنه حاضر شدند.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی می افزاید: مردم ما وقتی مشاهده کردند که انقلاب اسلامی، آرمان های امام (ره)، ارزش های اسلامی، ولایت فقیه و عاشورای حسینی از سوی فتنه گران در معرض خطر قرار گرفته، به خود اجازه نشستن درخانه ها را ندادند و با حضوری هوشمندانه و برگرفته از بصیرت و ولایتمداری، تمامی توطئه های دشمنان اعم از داخلی و خارجی را نقش برآب کردند.

اگر حضور مردم در حماسه ۹ دی نبود معلوم نبود سرنوشت نظام اسلامی ما چه می شد

حجت الاسلام عبادی اضافه می کند: در ایام آشوب و فتنه پس از انتخابات سال ۸۸، اکثر سفارتخانه های اروپایی به نفع فتنه گران، فعال شده بودند و رسانه ها و شبکه های ماهواره به شدت در آتش فتنه می دمیدند و شاید این وقایع در هر کشور دیگری به جز ایران اسلامی رخ می داد باعث به هم ریختن امور و متلاشی شدن نظام حاکم بر آن کشور می شد و وضعیتی همانند اوکراین، سوریه و … پیدا می کرد اما هوشیاری و بصیرت مردم و اعتقاد قلبی آنان به ولایت فقیه باعث شد تا نظام اسلامی ما از این آزمون سخت نیز سربلند بیرون بیاید. وی تصریح می کند: مردم ما با حضور همه جانبه خود فتنه گران و سران آنان را کاملاً  از عرصه سیاسی کشور کنار گذاشتند و قطعاً حماسه روز تاریخی ۹ دی از افتخارات ملت ایران هست و خواهد بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا