امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: مردم ولایت‌مدار خراسان جنوبی خواستار سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به این استان تازه تأسیس هستند

حجت الاسلام عبادی: مردم ولایت‌مدار خراسان جنوبی خواستار سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به این استان تازه تأسیس هستند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در مراسم دیدار مردم شهرستان‌ درمیان با آیت الله حائری شیرازی، ضمن آرزی سلامتی و طول عمر برای رهبر معظم انقلاب از ایشان خواستند درخواست سفر معظم له به استان تازه تأسیس خراسان جنوبی را به ایشان منتقل نمایند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی( چهارشنبه ۱۳ خردادماه سال جاری) در مراسم دیدار مردم شهرستان‌ درمیان با آیت الله حائری شیرازی اظهار داشت: خراسان جنوبی با توجه به مرز طولانی با کشور افغانستان و از طرفی نیز علیرغم خشکسالی‌های بلند مدت، به عنوان امن ترین استان کشور محسوب می‌شود که این نشان‌دهنده فرهنگ و تدین مردم این خطه است.

 وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان درمیان بین قومیت‌های مذهبی وحدت و اتحاد مثال‌زدنی وجود دارد، بیان داشت: وحدت و زندگی  مردم شیعه و سنی در کنار هم در این منطقه مرزی، بهترین الگوی اتحاد بین قومیت‌های مذهبی برای دیگر کشورهای اسلامی است.

حجت الاسلام عبادی در پایان خاطرنشان ساخت: از آیت االله حائری شیرازی که یار دیرین امام  خمینی(رحمت الله علیه) و امام خامنه‌ای( حفظه الله) هستند، درخواست می‌شود محرومیت‌های این استان را به  استحضار مقام معظم رهبری برسانند و حامل پیام مردم استان خراسان جنوبی مبنی بر دعودت از معظم له به منظور سفر ایشان به این استان باشند.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا